Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Dobry artykuł. Obiekt na pierwszym slajdzie powinien zostać szybko zabudowany czymś wyższym i ładniejszym. Miejsce ma spore możliwości ale chyba miasto zostawiło to samo sobie i zaakceptowało bylejakość. Szkoda, że z dużej części tej ulicy zachowało się jedynie wc.
    @zed.1 Też uważam, że artykuł jest bardzo dobry, mnie po prostu wzruszył :)
    już oceniałe(a)ś
    3
    1
    Część torów ze Staszica została rozebrana, ale część wciąż tam jest. Tyle, że nie idą w osi obecnej jezdni a bliżej budynku poczty. Nie wiem, może to jakieś inne tory, ale po mroźnej zimie wciąż zdarza im się wyjrzeć spod spękanego asfaltu.
    już oceniałe(a)ś
    4
    0
    To moje miejsca z dzieciństwa i młodości. Pani z magla to była pani Wysocka. Pozdrawiam córkę.
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Dobrze byłoby wspomnieć, że w Karolusstift pełnił w czasie wojny posługę duszpasterską beatyfikowany niedawno ksiądz Carl Lampert. Nie wiedzieć czemu nie lubią go księża w Szczecinie...
    już oceniałe(a)ś
    0
    0
    nie bylo zadnej antysemickiej nagonki! Wszystko inne to chucpa i syjonistyczna propaganda!
    @teodor_jeske_choinski_1 spier...alaj
    już oceniałe(a)ś
    4
    0
    antysemickiej nagonce ..................................................... Nie bylo zadnej antysemickiej nagonki! Po zmianie polityki ZSRR w stosunku do izraela, po napadzie na kraje arabskie, miejscowi zydzi, m.in zbrodniarze z z UB, poczuli sie niepewnie, wiec postanowili wyemigrowac, na co Gomulka przyzwolil, zamiast ukarac winnych. Wyjechali glownie na Zachod a nie do Izraela z placzem i krzykiem o "polskim antysemityzmie".
    @teodor_jeske_choinski_1 Zmień prochy cymbale.
    już oceniałe(a)ś
    11
    4
    @robole00607 Rozumiem twoje rozgorycznie po utracie napletka w dziecinstwie. Sam bym podobnie reagowal w podobnej sytuacji.
    już oceniałe(a)ś
    3
    11
    @teodor_jeske_choinski_1 W Polsce nie ma Żydów, ale to nie przeszkadza tym wstrętnym Polakom ich prześladować - ot logika ;)
    już oceniałe(a)ś
    3
    4