Komentarze
Balkony to pozostałość po Niemcach a okna plastikowe to już nasze czasy. Całość komponuje się troszkę przaśnie. Całości dopełniają anteny satelitarne.
@kingaps Ale brak pieców w mieszkaniach i kominów co 6 metrów na dachach ci nie przeszkadza?
już oceniałe(a)ś
3
7
@George White Ja na tych zdjęciach nie widzę ani jednego dachu. Kominów na balkonach też raczej brak.
już oceniałe(a)ś
4
1
@George White A co mają piece do balkonów, okien i anten ? Czepiaj się Juniora
już oceniałe(a)ś
3
0
Zdjecia sa znakomite, widać talent i pracę i oko. Pani Anno - Gratuluję!
już oceniałe(a)ś
6
1
znowu Anna Niemiec... ale ma parcie na szkło... ost jak tylko widzę nagłówek o jakiejś serii zdjęć ze Szczecina to od razu wiem, że nie poznam żadnego nowego talentu tylko znów będę czytał o tym ile piękna można znaleźć w torach tramwajowych, studzienkach kanalizacyjnych, schodach, balkonach dachach i elewacjach - a wszystko to nieustannie dzięki Pani Annie... mistrzyni lansu w gazeta.pl - który to już? 14 artykuł w ciągu 6-8 miesięcy? :) a zdjęcia jak zwykle - cliche.
@bmxrider Mmalkontent!Skoro Ci tak zle-sam chwyc za aparat i blysnij talentem;>Jesli nie ma innych chetnych-cieszmy sie z tego -kto pokazuje piekno miasta.I racz zauwazyc ze w detalach Anny-uwidacznia sie piekno-ktorego nie sposob zauwazyc-przebiegajac...przejezdzajac przez miasto.Skad w was-tyle zolci??Dla Cciebie-zawsze juz szklanka bedzie w polowie=pusta/Wspolczuc tylko..
już oceniałe(a)ś
12
9
no jesli to są dobre zdjęcia to ja się boję pomyslec jak wygladają złe..... masakra.
już oceniałe(a)ś
3
6