Więcej
  Komentarze
  Piękne ujęcie parkingu Łasztownia.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Czy to prawda że przy nadbrzeżu w dalszym ciągu pływa 10cm warstwa góxna pozostawiona przez ten wycieczkowiec?
  @(?'?-'?)?
  1. Przy NABRZEŻU a nie nadbrzeżu.
  2. KAŻDY statek zdaje nieczystości w portach, do specjalnych instalacji. ZERO w morzu. Twoja wiedza o żegludze zatrzymała się w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Do 300 tysięcznego miasta w Europie przypłynął statek wycieczkowy i od trzech dni jest z tego afera we wszystkich lokalnych mediach. Czy to jest normalna sytuacja?
  @Irylda202
  Afera? Nie przeginasz aby? Po prosty rzadko spotykana CIEKAWOSTKA.
  A poza tym skąd twoje kompleksy co do Szczecina? Liczba mieszkańców na 31.12.2022: 391,6 tys. Ciut ponad 300.000, nie sądzisz?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @Evergreen1234
  Rzadko spotykana ciekawostka mówisz.....a istnieją często spotykane ciekawostki? Nie było logiki na studiach, czy po prostu nie zrozumiałeś jej podstawowych zasad? 300 tys. użyłam jako przybliżenia i nie jest to wyrazem jakichkolwiek kompleksów. Spójrz na statystyki informujące ile statków wycieczkowych wpływa rocznie do Trójmiasta, to wiele wyjaśni na temat pozycji Szczecina jako portu i miasta atrakcyjnego turystycznie. O Hamburgu, a nawet byłym NRD-owskim Rostocku nie wspominam, bo to inna liga miast. To co napisałam powyżej, to nie kompleksy to fakty. A o Szczecinie i tramwajach wyraził się kiedyś były prezydent miasta. Nie będę powtarzać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Irylda202
  - Nie ma często spotykanych ciekawostek? Co za logika! Ciekawostka to ciekawostka, niezależnie od częstotliwości jej pojawiania się.
  - 300.000 jako "przybliżenie"? Rozumiem że w przybliżeniu mogę napisać iż masz 120 cm wzrostu?
  - Sam napisałeś że taki wycieczkowiec to u nas rzadkość, więc tym bardziej jest on CIEKAWOSTKĄ.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Evergreen1234
  Brak logiki trwa w tobie nadal. Jeśli cos jest ciekawostką to nie zdarza się często. Jeśli zdarza się często to nie jest ciekawostką lecz zjawiskiem powszechnym. Dalej piszesz podobne bezsensy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0