Kurtyny wodne uruchomił Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Znajdują się one w trzech miejscach Szczecina: pl. Lotników, pl. Żołnierza Polskiego i pl. Zwycięstwa.
Nocny przejazd na rolkach i wrotkach przez Szczecin miał się odbyć pod koniec czerwca. Wydarzenie odwołano. Pomysłodawcy jednak nie zrezygnowali: impreza odbędzie się 10 lipca. Start z pl. Lotników o godz. 20.
W to miejsce warto przyjechać tylko dla przyjemności zjedzenia świeżej ryby albo domowych burgerów serwowanych przy promenadzie, która odmieniła Nowe Warpno
W przedszkolu, które stanie przy ul. Złotowskiej i będzie dobudówką do SP7, pomieści około 125 uczniów. W dobudówce będzie pięć sal lekcyjnych i niezbędne zaplecze techniczne, sanitarne.
Ma być nowoczesne, większe od dotychczasowego, z wybiegami dla psów, domem kota i możliwością rozbudowy. W Szczecinie może powstać nowe przytulisko dla zwierząt.
Pięć wisien kanzan, gazony z rokitnikiem i kaliną, a pomiędzy nimi czerwona kostka i zero krawężników. W sobotę wieczorem oficjalnie zakończono realizację jednego z ważniejszych dla centrum Łodzi projektów zgłoszonych przez łodzian do budżetu...
Ma 36 metrów, waży 12 ton, jego but jest wielkości samochodu, a na uszycie jego bluzy potrzeba więcej materiału niż na spadochron - gigantyczny Guliwer leży niedaleko Świnoujścia. A dookoła cały świat w rozmiarze XXL
Już ponad 300 mandatów za benzynę z Polski w kanistrach naliczył Urząd Celny w Stralsundzie, któremu podlegają przygraniczne miejscowości. W Ueckermuende od 1 lipca jest zakaz wjazdu autem na starówkę - m.in. o tym pisały w lipcu niemieckie gazety.
Poranny szczyt nie rozpieszcza kierowców. Długie korki tworzą się na ul. Energetyków, Wilczej i Obotryckiej, w al. Wojska Polskiego oraz na ul. Arkońskiej, Szerokiej, Duńskiej i Wyszyńskiego.
24-letnia plażowiczka doznała oparzeń drugiego stopnia, bo położyła się na piasku, którym ktoś zasypał żar z grilla - podaje portal iswinoujscie.pl
- Motyw graficzny marki prezentowany w nieudanej linii promocyjnej w naturze możliwy jest do zobaczenia tylko z lotu ptaka. Ilu turystów odwiedzających Szczecin wynajmuje awionetki, by przelecieć się nad miastem? - pyta Ryszard Pilch, prezes...
Termometry w Szczecinie pokażą dziś nawet do 32 st. C. Po południu niebo się zachmurzy i będzie grzmiało. Wieczorem możliwe silne burze z porywistym wiatrem. Od czwartku zrobi się chłodniej.
Uważam, że wyciąganie Mariana Jurczyka z altanki na salony polityczne to robienie krzywdy jemu samemu. Tym razem rykoszetem dostało też parę innych osób
Porażką skończyły się wszystkie dotychczasowe próby zazielenienia torowiska wzdłuż alei Piastów. Jest za to pył wzniecany przez tramwaje i wdzierający się do pojazdów i na przystanki
Wykonawca splajtował, w projekcie były błędy, ale jest szansa, że prace budowlane w SP 59 znów ruszą z kopyta. Miasto w przetargu wybrało firmę, która przeprowadzi ?roboty naprawcze konstrukcji budynku dydaktycznego?
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.