W czwartek w Dziwnowie ratownicy zeszli z plaży. W Mielnie do pracy zgłosiło się trzech mężczyzn "niezbyt umiejących pływać". W Świnoujściu na strzeżonej plaży utonął chłopiec. Czy nasze kąpieliska są bezpieczne?
... są praktycznie zerowe. W Szczecinie będzie upalnie, nad morzem trochę przyjemniej, a wszystko dzięki wiatrowi znad morza.
Pomysłów na spędzenie weekendu na świeżym powietrzu jest sporo. Na Arkonce zorganizowane zostaną zawody dla rolkarzy, a Jasnymi Błoniami zawładnie taneczny maraton zumby.
Trzech kierowców osobówek po alkoholu i kierowca autobusu, który chciał przewozić pasażerów niesprawnym pojazdem - oto bilans piątkowych kontroli szczecińskiej drogówki.
Szczecińskie TBS zwyciężyło w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego Biznes Magazynu "Strefa Gospodarki".
Dariusz Wdowczyk gra w szachy, Patryk Małecki wypożycza książki z Książnicy, a Maciej Dąbrowski łowi ryby. - Nie wydawało ci się - zapewnia Adam Frączczak. - Wracamy do gry - dodaje Dariusz Wdowczyk.
Gimnazjaliści i licealiści przyjechali do miasta na wyjątkowy obóz, podczas którego zwiedzą miasto i obejrzą szczecińskie uczelnie. Planują też zorganizować koncert i flash mob dla mieszkańców.
To elegancki stojak ze specjalnymi zamkami. Jest piętnaście stanowisk na rowery oraz panel, przez który będzie można się zalogować i wypożyczyć jednoślad
Przez zapchaną rynnę odpływową szczecinianie nie będą mogli korzystać z basenu sportowego na nowym kąpielisku. Według ZUK została ona zapchana przez kapiących się.
Następny plac zabaw i zielony skwer przy rondzie Siwka - kilka zaledwie ławek, ale na każdej po jednym ?śpiącym" - pisze w liście do redakcji pan Marcin.
Zachodniopomorscy parlamentarzyści apelują do wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej o nadzór nad modernizacją szczecińskiego Dworca Głównego. Wzywają też prezydenta Szczecina o podjęcie działań zmierzających do stworzenia centrum komunikacyjnego
Już jest gorąco, a będzie upalnie. W Szczecinie i całym Zachodniopomorskiem prawie 30 stopni Celsjusza. Pogoda plażowa, ale w niedzielę mogą ją popsuć burze i przelotne opady
Policja z Drawska Pomorskiego wyjaśnia okoliczności utonięcia w jeziorze Linowo. Ciało 21-latka w czwartek wieczorem znaleźli płetwonurkowie
Autobusy i tramwaje kursują jak w zegarku. Pasażerów mniej, kolejki przed światłami krótsze, warunki do jazdy znakomite - jeszcze nie ma upału.
Madonna daje show za co najmniej 1 mln dolarów. Edyta Górniak za koncert inkasuje ponoć minimum 60 tys. zł. A w Szczecinie? 200-300 zł na głowę dla muzyka uchodzi za "dobry gig".
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.