Sporo się będzie działo, bo jesień jak zwykle pełna koncertów. Podpowiadamy dziesięć z nich, na których nie powinno Was zabraknąć.
Dziesięć tysięcy złotych ?wyjęli? z auta zaparkowanego przy ul. Sportowej dwaj mieszkańcy Goleniowa. Policjanci szybko zatrzymali sprawców
Do 22 września można głosować w piątej edycji plebiscytu ?7 nowych cudów Polski?, który organizuje magazyn National Geographic Traveler. Na początku sierpnia szczecińska Filharmonia była trzecia, teraz spadła na szóste miejsce, a konkurencja depcze...
W Szczecinie będzie dziś 20 stopni Celsjusza. W Świnoujściu ma być jeszcze cieplej. W czwartek słupek rtęci w termometrze może zbliżyć się do 30! Korzystajmy ze słońca, bo jesień się zbliża
Sprawca wypadku uciekł. Szuka go policja i straż gminna. Poszkodowana jest w szpitalu. Miała szczęście w nieszczęściu - urazy nóg i miednicy okazały się tylko stłuczeniami, a nie złamaniami
Ciężarówka, która przewróciła się na łuku drogi, zablokowała DK 3 na dziewięć godzin. O świcie trasa w kierunku Świnoujścia została udrożniona. Na ulicach Szczecina spokój.
Senator PO Sławomir Preiss, którego partia w ogóle nie wystawiła w wyborach parlamentarnych 2015, postanowił wystartować samodzielnie. Wchodzi w drogę byłemu liderowi SLD Grzegorzowi Napieralskiemu, który teraz jest kandydatem Platformy na senatora.
Co najmniej trójka dzieci, które były na letnim obozie piłkarskim w Szczecinku zorganizowanym przez szczecińskich salezjan, padła ofiarą trenera pedofila - dowiedziała się ?Wyborcza?. Mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu
Zadaję sobie pytanie, czy warto było zabierać córkę na mecz czy lepiej pokazać jej prawdę o rodakach, którą i tak w końcu pozna? A także o to, czy rzeczywiście powinniśmy przyjmować do Polski uchodźców, narażając ich na rasistowskie reakcje naszego...
Aleksandra Charuk nie jest już rzecznikiem prasowym prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. W poniedziałek podziękowała dziennikarzom za pięć lat współpracy.
Policyjna kontrola rowerzysty w Nowogardzie skończył się niespodziewanym rezultatem. Okazało się, że był nie tylko pod wpływem narkotyków i w ich posiadaniu, ale także, że jechał w takim stanie na ukradzionym rowerze i ze skradzioną komórką.
Senat jest miejscem poważnej debaty. Jestem przeciwnikiem jego likwidacji, ale też wprowadziłbym trochę zmian - stwierdził w poniedziałek senator PO Norbert Obrycki.
Radni Prawa i Sprawiedliwości domagają się obrad na temat sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia w Sejmiku Wojewódzkim.
Szczecin ma gotowe procedury związane z przyjęciem uchodźców, ale wszystko tak naprawdę zależy od decyzji rządu. Prezydent miasta wyjaśniał w poniedziałek jaka jest rola miasta w sytuacji, gdy do kraju zaczną napływać uchodźcy.
Nie tylko linie pospieszne, ale także ?zwykłe? autobusy jadą teraz po torach przez ulicę Wyszyńskiego. Po torach pokonują też Bramę Portową. To pozwala ominąć kolejkę aut przed skrzyżowaniem.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.