Prezydent RP Andrzej Duda znów przyjeżdża do zachodniopomorskiego. Tym razem będzie gościł w koszalińskiej części województwa. Wizyta we wtorek.
286 żołnierzy służby przygotowawczej wypowiedziało przysięgę wojskową w 2. Brygadzie Zmechanizowanej w Złocieńcu.
Czterech mężczyzn zrabowało kilkadziesiąt tysięcy euro z hurtowni papierosów na polsko-niemieckiej granicy. Po nocnym pościgu zostali zatrzymani przez policję
Policjanci ze Stargardu zatrzymali kobietę, która wykonała kilka transakcji cudzą kartą kredytową. Skąd ją miała? Pracowała na kasie w jednym z marketów i wykorzystała roztargnienie klientki
Do kolizji doszło przed godziną 7. Kierowcy nie ucierpieli. - A policja się bardzo szybko uwinęła - informują służby drogowe.
20 autorów pomysłów, które biorą udział w głosowaniu nad budżetem obywatelskim, zaprezentuje chętnym swoje projekty. Będzie można podyskutować, spytać o szczegóły.
- Zrobiono mnie winnym kolizji, której nie spowodowałem, a potem chciano wmówić, że chłopak, który na mnie najechał, jest poważnie chory - zaalarmował ?Wyborczą? pan Piotr.
To małe dzieła sztuki. Z plastiku, kartonu i innych materiałów. Precyzyjnie odtworzone wojenne sceny w miniaturze. W Szczecinie przez dwa dni gościli modelarze z całej Polski. Oto co przywieźli.
Sąd Najwyższy pochyli się nad głośną zbrodnią przy ul. Duńskiej w Szczecinie, a w szczególności ?stanem silnego wzburzenia?, jaki miał do niej doprowadzić
Uratowany przez fotografa Krzysztofa Chomicza półroczny bielik w poniedziałek ma zostać wypuszczony na wolność.
- Może ten Szczecin jest w moim życiu, żebym opowiedział o nim niesłodko - mówi Artur Daniel Liskowacki.
Cztery dni robotnicy montowali gigantyczny dźwig, po to, by w ciągu kilkudziesięciu minut przenieść 30-tonową suszarnię. Tak jednym zdaniem można opisać niedzielną operację w zakładach chemicznych Fosfan
Chcesz wymienić piec kaflowy na ogrzewanie gazowe? Jeszcze do 9 października masz czas na zgłoszenie się do kolejnej edycji programu "Kawka" poprawiającego jakość powietrza.
W niedzielę rano strażacy zostali wezwani do miejscowości Steklno, gdzie w budynku mieszkalnym doszło do zaprószenia ognia
Autor słynnego ?Portretu księcia Filipa I?, który znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego w Szczecinie, urodził się 4 października... 1515 roku
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.