Więcej
  Komentarze
  Nie ma starej rzeźni?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To znaczy, że turysta w Szczecinie nie ma gdzie zjeść. Albo snobistycznie, wokół dekoracji za 59 zł, albo pozostaje pasztecik. Ach, może jeszcze jakiś bar mleczny...
  @snyder55
  Bez przesady, np. w Kaskadzie czy Galaxy jest sporo punktów z niezłym i niedrogim jedzeniem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A "Stara Rzeźnia", a "Dobre Rzeczy", a "Aramia", a "Lawendowa Weranda" w Dołujach z rekomendacją Slow Food? Bardzo wybiórczy i niestaranny ten ranking...
  @Hania2018
  Ile osób, tyle rankingów. Każdy ranking jest subiektywny. Gdyby wstawić do niego podane przez ciebie restauracje, ktoś napisałby zaraz: jak to, co to za ranking, który nie uwzględnia restauracji XX, ZZ i YYY?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To nie jest ranking tylko zdjecia bez opisu
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  pierwsze miejsce to chyba żart jakiś
  @ziemowit14
  Każdy ma prawo stworzyć własną listę, czyż nie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Golonka dla Dwojga... idealnie zrobiona a porcja tak wielka że pół zostało mimo, że dwóch takich co potrafią zjeść zasiadło z nadzieją zjedzenia całości" (Stara Komenda).
  Nie rozumiem restauracji podających olbrzymie porcje. Bardzo lubiąc golonkę w życiu nie pójdę na nią do Starej Komendy bo zapłacę za całą porcję, po czym połowę zostawię na talerzu. CO ZA NONSENS!
  @evergreen111
  Widzę że któryś z pracowników Starej Komendy (świetne własne piwo!) postanowił bronić bezsensownie wielkich porcji, dając mi minusa ;-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @evergreen111
  Zawsze możesz zabrać na wynos tę połowę której nie zjesz.
  Albo przyjść z drugim amatorem golonki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @carrera369
  Tyle że z tekstu wynika, że nawet dwie napalone na golonkę osoby zjadły zaledwie połowę porcji. Wygląda zatem na to, że ja dałbym radę zjeść tylko jedną czwartą porcji :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0