Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Zdjęcie nr 11 "adeusz Rolke udokumentował zaniedbaną, szczecińską kamienicę" Gdyby nie patrzeć na ubiór przechodniów to to zdjęcie mogło zostać wykonane nawet wczoraj.
    już oceniałe(a)ś
    7
    1
    Nie tylko zdjęcie numer 5 przedstawiające amerykańskie zwykłe przejście dla pieszych jest ciekawe, ale również zdjęcia 1 i 2 przedstawiają coś ciekawego - pasy dla pieszych rozdzielone na ruch lewy i prawy w dodatku przesunięte względem siebie co dodatkowo potęguje widoczność tych pasów z punktu widzenia kierowcy. Czemu już się takich nie robi?
    już oceniałe(a)ś
    3
    0
    Zdjęcie nr 6. Czy to nie przypadkiem Śląska/Więckowskiego?
    @january Nie. Dzięki pomocy jednego z czytelników wiadomo już, że chodzi o dolny odcinek ulicy Długosza - widok w stronę alei Wyzwolenia i ulicy Zacisznej
    już oceniałe(a)ś
    2
    0
    Po lewej, na narożniku kamienicy był lokal To Tu, znany głównie z szeptanej propagandy, że tam się zbierają homo, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś miał to za złe.Byliśmy więc postępowi obyczajowo, na długo przed powstaniem ruchu LBGT :)
    @Beata Zielińska Uzupełniam post - nie napisałam, ze chodzi o zdjęcie Ściany Płaczu. Przepraszam.
    już oceniałe(a)ś
    0
    0
    Tęsknię za tamtym Szczecinem!
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Zdjęcie nr 8 to chyba "ciąg dalszy" Al. Piastów i tego zdjęcia z hamburgerami. To po prostu ogródek letni w "Shu-Hin"
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Zdjęcie nr 1 "Powyżej jest skwer, na którym stoi obecnie zbudowany na początku lat 90. XX wieku budynek mieszkalny" Skwer na którym przez wiele lat stały słynne "Ptaki" Hasiora zanim znalazły swoje ostateczne miejsce przy Amfiteatrze.
    już oceniałe(a)ś
    3
    2
    Zabawa na trzepaku to klasyczny widok nawet w latach 90-tych.
    już oceniałe(a)ś
    0
    0