Więcej
  Komentarze
  Na początek proponuję wszystkie agencje rolne i KRUS, tam sami bracia, siostry , kuzyni, żony, kochanki i inna rodzina.
  już oceniałe(a)ś
  35
  10
  Na początek wszystkie instytucje powiązane z PSL. Może uda sie rozliczyć głównego melioranta z Koszalina.
  już oceniałe(a)ś
  33
  9
  Jasne, jeszcze wybory się dobrze nie skończyły a wy już stołki rozdajecie... nie no brawo... Prawda jest taka, że w Chemii na stanowiskach są potrzebni specjaliści...
  już oceniałe(a)ś
  31
  16
  A ja jedną zmianę bym pochwalił. Wywalenie z roboty delikwenta odpowiedzialnego za te cholerne slajdy pod co drugim artykułem.
  już oceniałe(a)ś
  17
  13
  Zamiast się licytować pomiędzy opcjami politycznymi i zamiast w komentarzach rozdawać stołki, może spojrzyjcie na liczby? Zobaczcie jakie zyski przynoszą zakłady takie jak Police, ile dają miejsc pracy dla regionu i pomyślcie czy warto robić rewolucję. Odpowiedź jest oczywista: NIE.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  warto przyjrzeć się "podwórku" Gawłowskiego. Melioracja to tylko jeden z niewielkich kawałków jego gospodarstwa. Ostatnio, pewnie nie bez jego wiedzy i aprobaty została mianowana p.o. dyrektorka regionalnej dyrekcji ochrony srodowiska, o której kwalifikacjach ciężko pisać. Podobnie jest z inspekcją ochrony środowiska.
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  a co z melioracja
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  Jałosiński powinien zostać w Policach to jest świetny fachowiec takich ludzi polityczne roszady nie powinny w żaden sposób dotyczyć.....ZCH POLICE to jeden z nielicznych zakładów przemysłowych w regionie, które udało się uratować niech się rozwijają bo staniemy się regionem dyskontów spożywczych
  już oceniałe(a)ś
  9
  9