Więcej
  Komentarze
  --Kiełb za fatalny nadzór i prowadzenie obu inwestycji przez magistrat. "obu* trzeba zastąpić przez *wszystkich* chyba ze Urząd Miejski jest w stanie wskazać choć jedna większą inwestycje, która została: zakończona w terminie & zrealizowana w pierwotnie założonym budżecie dla mnie murowanym kandydatem jest tez szczecińska prokuratura, która nie potrafi sobie poradzić z rozliczeniem radosnej twórczości miejskich urzędników mimo oczywistych szkód jakie spowodowali ...nie zapominajmy tez o spektakularnej klęsce w sprawie gastronomika :-)
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Jakieś szczupaczki i szczupaczątka niewątpliwie dałoby się wyłowić, ale cóż z tego? Przerośnięty, magistracki kiełb za całokształt planowania, wykonania i nadzoru nad inwestycjami miejskimi zjada je wszystkie na śniadanie.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Ryby morskie powinny być, słodkowodne może sobie zrobić prasa na Mazurach albo w Połczynie. Szczupaka ciężko będzie wybrać, jest kilka dobrych nominacji. Nominacje do Kiełbi, nie wiadomo dlaczego wstydliwie i krótko streszczone, bez zdjęć, pokazują że zakałą tego miasta są urzędnicy. Czyli: w Szczecinie jest sporo ludzi z pomysłami i energią, nie ma tu niestety dobrego gospodarza.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Boję się, że wygra rower i wtedy już przez Szczecin nie da rady przejechać samochodem, tylko będzie stanie w korkach. Jak doświadczenie z ostatnich miesięcy pokazuje, zamiast budować ścieżki rowerowe, zabierane/zwężane są drogi. A Szczecin jest z każdym dniem coraz bardziej zakorkowany!!!! To zasługuje na kiełbia!
  już oceniałe(a)ś
  26
  20
  Wszedłem z ciekawości, ale slajdów nie będę przełączał. Do widzenia.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  A największy KIEŁB dla prezydenta Krzystka - to on jako szef odpowiada za miejskie inwestycje. Zarządzanie miastem to zadanie, które go przerosło.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Miałbym problem co wybrać wśród nominacji do szczupaków :)
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Co do szpitala w Stargardzie _ p.o. dyrektora Ewa Bobrowicz–Jadacka ogłosiła konkurs na naczelnego lekarza, wygrał jej były przełożony - Jacek Siwulski. Potem został ogłoszony konkurs na dyrektora SPZ ZOZ... Kto wygrał ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0