Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  W tamtym roku byłem w ogródku na deptaku 2 razy. I póki nie znikną stamtąd wałęsający się menele i latające nad głową puste butelki po piwie, póty mnie tam nie zobaczą.
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  To teraz miasto ma czas do sezonu jesiennego na ogarniecie sie i powstrzymanie robienia z tego miejsca nowych dachow paryza. I to dotyczy zarowno tych koszmarnych pawilonow bez wyobrazni i klimatu (seta, fabryka, czarna owca - Jak szanujace sie lokale moga stawiac takie gowno w miejscu majacym przyciagac ludzi i turystow?) oraz meneli szwedajacych sie po deptaku. A kto wie, moze na nastepne lato ogarna sie by to nie byla aleja parasoli reklamujacych browary.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Menelstwa w centrum dostatek ale np przy fontannach jest troche lepiej, chlorki chowaja sie po bramach co jest akceptowalnym kompromisem :-)
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  To nie ogródki tylko zagrody
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Szczecin dziadzieje,jeszcze spotyka sie ludzi z wczesnej immigracji 50'-60' w wiekszosci to ludzie inteligeni z ktorymi mozna porozmawiac o Szczecinie i jego pieknie, szczegolnie Pogodno,las Arkonski itd ,srodmiescie bylo zapuszczone, mimo to architektonicznie harmonijne, dzisiaj?odpowiedcie sobie sami.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1