Więcej
  Komentarze
  Widać, gdzie jest ten rak, co zżera Polskę.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  No wiadomo. Krzystka brat jest księdzem na Warszewie, więc pambuk mu to w rodzinie wynagrodzi. W Szczecinie "dobra" zmiana zaczęła się już dawno i nie może się zakończyć. Czarna mafia jest nienasycona.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  a gdyby to były prywatne tereny radnych i Krzystka? Też tak ochoczo za darmo by sie ich pozbywali??? Jak widać zarządcy Szczecina NIE POTRAFIĄ gospodarować pieniędzmi. A niby dorośli ludzie...
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Tysiąc lat wiary w cud...biedny kraj, tępy lud...
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  dziwicie się takim operacjom i niby negocjacjom jakie miały miejsce?to nienasycony odłam niby polaka-obywatela-patrioty-zarlaka,oni nigdy nie rozumieli i nie zrozumieją nas...zwykłych zjadaczy chleba...CHLEB TO DLA NICH ALE W INNYM ZNACZENIU,niewazny glodny,biedny ,bezdomny...tylko udaja ze wspolczuja....a tak naprawdę tylko czyhają by im dawac i dawac bez końca....i tak ten caly kosciol wygląda i udaje ze wspolczuje i ma litosc
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Przede wszystkiem mieszkańcy zachpomu udzielili ablucji in blanco wobec kleru kat. Chłopaki w czarnych sukienkach! Dalej możecie kraść, wyłudzać i gwałcić!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Tfuuu!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Oglądajcie seriar "Ptaki ciernistych krzewów",w każdy piątek o 9.55 i w niedzielę o 17.30 na TVP 1,świetny.Oglądam go po kilku latach przerwy już w odniesieniu do i skandali pedofilskich i pazerności kleru,bo ileś lat ttemu o tym nie było mowy.Jak ten film przemawia do serc,niespotykanie.POLECAM!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0