Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Wczoraj wróciłem z nad morza kilkudniowy pobyt rodzina 2+2 i wnioski nasuwały się jedne, wspólnie z żoną lubimy wypić dobrą herbatę lub kawe ale oczywiście dochodziły dzieci i ich typowe zachcianki nad morzem , skoro jesteśmy na kilkudniowym odpoczynku dlaczego mamy sobie odmawiać prawa to tego a jednak , każda wizyta w kawiarence 70 -80 zł ale po kilku dniach zdaliśmy sobie sprawę że tylko w środku są nasi sąsiedzi z zachodu bo przykro było patrzeć jak naszych rodaków porostu nie stać, zastanwiam się jakie ceny będą w lipcu i w sierpniu i dlaczego nie ma jakichkolwiek regulacji dotyczących cen, było zimno i wietrznie ale cena 14 zł za herbate to już przesada. Nawet jeżeli mnie stać ok kupie sobie ale najbardziej wkurzało mnie to że wszytko robione pod Niemców ale wiemy że pieniądze nie śmierdzą. No i oczywiście setki kiczowatych sklepików to jest juz jakaś plaga, żeby jeszcze jakieś polskie rzemieslnicze drobiazgi w dobrej jakości , wszędzie tania MADE IN CHINA , podsumowując było fajnie , z chęcią chciałbym coś przywieżć z nad morza , oprócz foczki lub magnesu ale taki mamy klimat...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Międzyzdroje są zapuszczone, brzydkie i kiczowate. Nie mają w sobie nic ze sławy dawnego letniska dla berlińskich elit. W latach 60-tych wiele uliczek zabudowano tandetnymi klockami, stare, małe pensjonaty są odrapane, krzywe chodniki, przy molo wrzask disco polo, oferowane towary to chińska tandeta. Na szczęście w ciągu ostatnich kilkunastu lat uporządkowano centrum, pojawiło się trochę zgrabnych hoteli i apartamentowców. Świnoujście przy Międzyzdrojach to wielki świat.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Do Międzyzdrojów przyjeżdża dużo Niemców ale raczej z oszczędności, bo piwo 1 euro,pierogi
  2 euro itd.to są skromni emeryci którzy raczej nie zawyzaja cen.Ceny ich pobytu negocjuj duże biura podróży i taniej jest wykupić pobyt w Berlinie niz bezposrednio na miejscu
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  to się nazywa macdonaldyzacja polskiego wybrzeża, czy Polacy naprawdę tego chcą???
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  To ten ratusz w Międzyzdrojach jednak nie był jednak żartem na Primia Aprilis.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pięknie, i mówią, że w Polsce jest bieda. Mimo, że ceny bardzo wysokie, budowy trwają a nowe wkrótce się rozpoczną. Więc nie narzekać, tylko cieszyć się należy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Wszystko fajnie, tylko że nad morze z głębi Polski nie ma jak dojechać. Jeśli z Poznania mam się tłuc zatłoczoną 11-tką, to już wolę w góry 5-tką (już niedługo S-ką!!!). Można niby dojechać S3 (przez A2), ale na wybrzeżu i tak się stoi w kilometrowych korkach na zjazdach... Żeby pojechać na wakacje, to się jeszcze można poświęcić. Ale, żeby na weekend, to już na pewno nie!
  @mmmmmm000 Dlaczego chcesz jechać „11” do Świnoujścia, Międzyzdrojów czy Pobierowa? Przecież to tak, jakbyś sięgał lewą ręką do prawej kieszeni. Co korków na S3 (głównie na odcinku Wolin-Świnoujście) – w weekendy podczas sezonu w każdym kraju są takie kłopoty na trasach prowadzących do/z najbardziej atrakcyjnych miejsc i nic w tym dziwnego. A uznanie gór za zamiennik dla morza leciutko mnie rozbawił. Jak można porównywać tak skrajnie różne miejsca? Na zakończenie przyznaję ci oczywiście rację: tylko kamikadze decyduje się w sezonie na jazdę do rejonu Świnoujście-Międzyzdroje w trakcie weekendu. To już lepiej wziąć sobie 2-3 dni urlopu w środku tygodnia i dzięki temu nie męczyć się na trasie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @mmmmmm000 tłuc się w korkach przez pół Polski, by w nagrodę widzieć płotki wystawiane o 4.00 nad ranem przez buraków, płacić tyle, co nad np. Adriatykiem ? Dzięki, nie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1