Więcej
  Komentarze
  Szczecin to jednak stan umysłu. Bęcki od ledwie średniej drużyny a fata jakby ograli PSG. Żal !
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  Konfrontacja w międzynarodowych pucharach z klubem typu FC Loknitz lub FC Prenzlau może wszystkich szybko otrzeźwić.
  już oceniałe(a)ś
  11
  5
  Świetny pomysł, żeby świętować na Odrze: wpisuje się w klimat Szczecina, jego ponownego zwrócenia ku wodzie i wygląda inaczej niż w innych miastach - po naszemu. Inne szczecińskie drużyny też by tak mogły.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Panie prezydencie Krzystek , wybudowal pan stadion za 660 milionow zlotych dla kilkuset ludzi ,co widac na fecie . Wedlug pana , to tez atrakcja turystyczna dla kolejnych kilkudziesieciu ludzi , 660 milinow zlotych ,ile przedszkoli ,zlobkow moglo powstac........
  @kcezar
  Miasto na stadion wydało za dużo, ale skąd kwota 660 mln?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @kcezar
  Stadion to koszt 360 milionów, a nie 660.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  STYPA NA WAŁACH DLA NAIWNYCH KIBICÓW
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  Dno do entej w wykonaniu patałachów w ostatnich meczach. SZMACIARZE to mało powiedziane!
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  i ponownie w takim chórze malkontentów patentowanych mógł głos (choć tubalny) zabrzmi jak z innej pieśni: świętujmy. świętujmy byle co, najdrobniejszy pół-sukces, z braku nieszczęścia sie cieszmy- właśnie wypełzamy z pandemii!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pogoń powinna brać przykład z Rakowa Częstochowa. Raków, tuż po wejściu do ekstraligi zdobył puchar polski i zostali wicemistrzami kraju. Oni mają powody do radości, ale skąd taka feta w Pogoni? Pogoń grała bardzo nierówno, właściwe nigdy nie było wiadomo, czy zagra dobrze, czy źle. Wiele razy, zbyt wiele, zawodziła, i to z drużynami teoretycznie dużo słabszymi. Pogoń nie ma zawodników potrafiących strzelać gole, nie ma rasowego napastnika, co było wiadomo od samego początku tegorocznej ligi (po odejściu Buksy). Wydaje się, że trener Kosta Runjaić nie ma już pomysłu na Pogoń, i powinien z niej odejść. Ciągle eksperymentuje, bez stabilizacji gry Pogoni na dobrym poziomie.
  @zapomorski123
  Nie ma pomysłu, ale zdobył brązowy medal. Pierwsze podium od 20 lat.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @granatowy2020
  Niby tak, ale ostatnie kilka meczów Pogoni pokazały wszystkie jej niedostatki: brak napastnika(-ów), niestabilność gry i ciągłe zmiany w ustawieniu, czyli eksperymentowanie non stop. Zauważyłem ponadto ciekawą rzecz: zarówno Raków, jak Piast, a także Zawisza Bydgoszcz, po awansie do ekstraligi zajęły czołowe pozycje w tabeli ligi, a Piast został nawet mistrzem kraju. Raków i Zawisza, zdobyły puchar Polski. Czyżby I liga była mocniejsza od ekstraligi? Trochę śmiesznie to wszystko wygląda :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1