Więcej
  Komentarze
  I to jest właśnie ten syf polskiej polityki. Impreza z udziałem państwowych instytucji, zapewne też finansowym, udająca wydarzenie publiczne, a w rzeczywistości to zwykły festyn wyborczy. Kandydaci wpiszą to w koszty kampanii czy w całości przenieśli ten niewygodny wydatek na IPN i ten ?ośrodek debaty? finansowany z budżetu państwa?

  PiS kradł fundusze na media narodowe i robił z nich propagandę partyjną. Teraz sięga po fundusze w innych instytucjach. Tak się okrada Polskę.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Dlaczego o wolności najgłośniej mówią nadzorcy niewolników?
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Tłumów nie było. Target do którego skierowana była ta impreza wymiera. Smutno patrzeć na polityków PiS jacy są archaiczni. Ta tęsknota za tym co już było.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Dobrzyńskiemu proponuję zmianę napisu na WNIMANJE RASSIJA MACIEREWICZ!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Pani kandydatka do Senatu RP, śpiewa na "koncercie", który de facto jest festynem ulicznym. Ludzie! W jakim kraju my żyjemy?! Czy ona nie widzi absurdalności sytuacji? Gdyby kandydowała na przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich to można by to jeszcze zrozumieć, ale kandydatka na Senatorkę? (o urzędującym Pośle nawet nie wspomnę). Przecież to jest elita narodu, ludzie którzy mają stanowić prawo, a oni robią z siebie jakieś cyrkowe małpy.
  @macieju
  w tej partii to są cyrkowe małpy. ci co nie są i nie grają jak partia i prezes wymaga to szybko wypadają.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Achtung PiSS!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Znamienne, że ten Tłuścioch i Płatny Zdrajca, Pachołek Rosji paraduje w takiej koszulce.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Pawiany pisiorskie
  już oceniałe(a)ś
  4
  0