Klekoczą, skrzypią, trudno wyregulować siodełko, nie wskakują przerzutki - użytkownicy rowerów miejskich skarżą się na ich zły stan techniczny
Aleksander Doba, wyjątkowy kajakarz z Polic, po godz. 19 w niedzielę wyruszył w swoją trzecią samotną wyprawę kajakiem przez Atlantyk. Najtrudniejszą ze wszystkich
Hipermarkety muszą się zmniejszyć, bo sporą część ich oferty kupujemy już przez internet. Branża spożywcza raczej jednak pozostanie w tradycyjnych sklepach.
Sylwetki i portrety nieznanch mi ludzi, w tym pięknych kobiet, na tle pozostałości nazistowskiej architektury. Plenery nie zostały wybrane przypadkowo
Do kolizji trzech aut doszło na wysokości węzła Rzęśnica. Kierowcy muszą być przygotowani na utrudnienia.
Warsztaty z zarządzania czasem, wykłady o prawach konsumenta i formach inwestowania - to tematy Ekonomicznej Akademii Seniora. Podczas bezpłatnych zajęć seniorzy poznają praktyczną wiedzę z zakresu ekonomi.
W poniedziałek o godz. 8 rano spodziewany jest przy Wałach Chrobrego pierwszy w tym roku duży wycieczkowiec M/v Gann.
Sylwester O. "Sylwek", niegdyś gangster z przestępczej organizacji Marka M. "Oczki" miał trafić do szpitala, po tym jak został zaatakowany przez szczecińskich gangsterów w Ergo Arenie na pokazie KSW.
Bardzo ciekawe i mądre przedstawienie wprowadziła w weekend na afisz Pleciuga. Uczy, że w życiu ważniejsza jest miłość niż żeby wyglądać jak rodzina z reklamy.
Kierowcy, którzy na niedzielne popołudnie zaplanowali powrót z nadmorskich miejscowości, muszą spodziewać się utrudnień.
Jeszcze do godz. 13 szczecinianie mogą spróbować przysmaków serwowanych na Śniadaniu przy Błoniach.
Korespondencja z długiego weekendu. Droga rowerowa do Trzech Cesarskich Uzdrowisk w ten długi weekend rozbrzmiewa głównie po polsku. Uwaga, po przekroczeniu granicy krajobraz radykalnie się zmienia.
Od czwartku w wypadkach na terenie województwa zginęła jedna osoba. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, bo niedziela to dla wielu rodzin dzień powrotu z wypoczynku.
Kolejny tydzień ma być ciepły, jednak niedziela i poniedziałek zapowiadają się upalnie.
Habib Koite, jeden z najbardziej popularnych muzyków afrykańskich, przyjeżdża w tym roku na jeden koncert w Polsce - do Szczecina. Wystąpi we wtorek w Filharmonii.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.