Więcej
  Komentarze
  Tak, zapewne. Szczególnie przy tym, że nowe przejście tworzy się kilkadziesiąt metrów wcześniej.
  @moozq Autor powinien spróbować dojść do jednego lub drugiego nowego przystanku przez kładkę, a jego wątpliwe wnioski o jej "drugim życiu" w kontekście wdrażanych zmian od razu by poległy, bez szans na drugie życie.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Wątpię. Nowy przystanek jest za blisko wyznaczonego właśnie przejścia przez jezdnię na wysokości Jarogniewa. Na nim (bez sygnalizacji świetlnej) będą przelewały się tłumy po wyjściu z autobusu. To może być prawdziwy Armagedon, gdyż w tym miejscu jezdnia jest szczególnie wąska (dwa pasy) a wysepka bardzo malutka. A wystarczyło usytuować przystanek pod kładką, poszerzyć jezdnię o dodatkowy pas, kosztem koślawego chodnika, który dotąd przylegał do Wilczej, a na całej długości do Jarogniewa i trochę dalej zrobić płotek. Komuś wyobraźni zabrakło, albo rozsądku, a szkoda, bo idea była słuszna.
  już oceniałe(a)ś
  31
  7
  Proponuję ustanowić tam ścieżkę rowerową. Wiadomo, że na każdej jest ruch jak na Marszałkowskiej.
  już oceniałe(a)ś
  28
  13
  Tzw. ożywianie przestrzeni publicznej przybiera coraz dziwaczniejsze formy. Pewnie zlikwidowanie ruchu samochodowego coś by pomogło ;-).
  już oceniałe(a)ś
  15
  2
  To jest kładka zakochanych, przeczytajcie wszystkie napisy
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Czy przystanek w kierunku Polic będzie miał swoją zatoczkę? (nie widzę na zdjęciach). Jeśli nie, to tam będzie koszmar, autobusów są tysiące na tamtej trasie i jeden się zatrzyma, nie będzie można go ominąć, to korek będzie do Rodła...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dzicz w zachpomie planuje rozwiazania komunikacyjne...
  @teodor_jeske_choinski_1 Idź spać, nie przynudzaj.
  już oceniałe(a)ś
  18
  3
  Jak to jest ruchliwa arteria w Szczecinie to współczuje i zapraszam do Warszawy to wam pokażemy prawdziwe ruchliwe arterie do LosAngeles nam daleko ale jak sie ma coś pod nogą to pocisnąć fajnie można!
  już oceniałe(a)ś
  2
  12