Więcej
  Komentarze
  Dziennikarski elementarz - co, gdzie, kiedy. SGI Nautica 2 i Modehpolmo II - może by tak Szanowne Redaktorstwo dopisało jakieś ulice? Nieuwaga czy celowe zmuszanie do wchodzenia na podlinkowane w tekście strony deweloperów?
  już oceniałe(a)ś
  24
  2
  to chyba "szkic" artykułu i ktos za szybko nacisnal enter
  już oceniałe(a)ś
  18
  1
  Zdjęcie na pierwszej stronie ma coś około dziesięciu lat, nie mieli w redakcji nowszego?
  @marcin_polak Po co nowsze ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @marcin_polak Nic w tym miejscu się nie zmieniło, więc po co ci nowe zdjęcie pokazujące DOKŁADNIE TE SAME BUDYNKI I ULICE? Czepiasz się dla samego czepiania.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  @evergreen111 Neptuna już nie ma od dłuższego czasu
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Zanim kupicie mieszkanie na Osiedlu Ku Słońcu porozmawiajcie z tymi którzy już tam mieszkają !
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  od dłuższego czasu dziwi mnie zjawisko kupowania nowych mieszkań po bardzo wysokiej cenie w stosunku do mieszkań na wtórnym rynku. Kupowanie nowego mieszkania jest obarczone duzym ryzykiem pojawienia się wielu wad,ktore mogą nie zostać usuniete w ramach gwarancji. I zamiast kupować np. za 400 tys. trzypokojowe mieszkanie do wykończenia, za prawie takie same pieniądze można kupić dwukrotnie większy szeregowiec lub mieszkanie w kamienicy. A potem ludzie sie dziwią, że tynk im w sypialni z sufitu spada,, że woda jest w piwnicy i grzyb w łazience. W budynku który ma 10 czy 80 lat takie wady jeżeli były dawno się ujawniły i albo je widać, albo zostały usunięte.
  @smiki48 Gdzie w Szczecinie można kupić szeregowiec za trochę ponad 400 tyś. zł ?
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @carrera369 wejdź na ogłoszenia na rynku wtórnym i znajdziesz w tej cenie. Mój sąsiad od dłuższego czasu chce sprzedać szeregowiec za 600 tysięcy o całkowitej powierzchni prawie 300 m kw, wykończony w b,dobrym standardzie i chętni nie walą drzwiami i oknami.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @smiki48 300m szeregowca i potem 2000 mies. za grzanie?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Szanowny redaktor zapomniał albo nie wie że w centrum buduje się osiedle o zasłużonej dla miasta nazwie "Pionierów". Osiedle Pionierów powstaje na terenach dawnego stadionu i klubu sportowego Pionier. Starsi mieszkańcy miasta na pewno pamiętają miejsce gdzie się znajdował stadion Pioniera. :) Poziom wiedzy redaktora tego artykułu o tym co się buduje w mieście to 1 klasa gimnazjum.
  już oceniałe(a)ś
  10
  4
  Brakuje Osiedla Park Ostrowska, ale chyba sam deweloper nie chciał aby o nim pisano. Tak poległ przy pierwszym etapie, ze teraz cicho siedzi.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  kilkuset a nie kilkaset szczecinian
  @ulrich66 Albo slajd ósmy i: ...Jednak jeśli wierzyć wizualizacją... To chyba po francusku ;-)
  już oceniałe(a)ś
  4
  1