Więcej
  Komentarze
  Co nas czeka? Czekają nas obietnice...
  @g.r.a.f.z.e.r.o ...nowych obietnic.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Xionc z tacą już czeka...
  już oceniałe(a)ś
  34
  3
  Więcej Chemii i matematyki kosztem czego? Bo chyba nie religii - królowej nauk polskich...
  już oceniałe(a)ś
  29
  1
  Pogłębienie toru to zadanie administracji rządowej, a konkretnie Urzędu Morskiego. A Urząd Miasta ma z Urzędem Morskim tyle wspólnego, że oba rezydują w ratuszach - jeden w starym, drugi w nowym.
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  Stracony czas, szkoda że szczecinianie maja tak niskie oczekiwania i zadowala ich Arkona po 12 latach u władzy tego picusia
  już oceniałe(a)ś
  24
  5
  Czy za prawidłowo wykonaną pracę prezesi spółek będą otrzymywać nagrody? Jeśli tak to w jakiej wysokości? Za prawidłowo wykonaną pracę prezesi spółek otrzymują pensję. Właściciel ma prawo po wykonaniu roku obrotowego przyznać nagrodę, która jest uzależniona od wyników. to jest jakiś absurd, żadna z miejskich spółek nie funkcjonuje w warunkach wolnego rynku a ich wyniki finansowe zalezą w dużej mierze od decyzji politycznych ... moim osobistym kandydatem do nagrody jest prezes spółki NiOL Andrzej Gajda wsławiony wieloma kompetentnymi decyzjami ... m.szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,106520,16737647,Wraca_sprawa_kamienicy_przy_Niepodleglosci__Rzeczoznawca.html bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_50317.asp?soid=9A46324B8BF8453CA29CAF32C206ED48
  @super_smaczny Gajda zajmuje się teraz świętymi rowerami miejskimi. A to przecież "wielki sukces (R)(tm)" więc jest nietykalny.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @g.r.a.f.z.e.r.o są wyniki jest nagroda :-) w tej sytuacji prezydent po prostu nie ma wyjścia :-)
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Jak traktują krzystka pokazują wszelkiego rodzaju sondaże -mówią o takich miastach jak słupsk,suwałki,radom ,elbląg a nic o szczecinie-do tego doprowadzili krzystek i jego kościelny pomocnik!
  @bernard1955 O tym małych miastach mówi się nieprzypadkowo: - Słupsk - wygrał Biedroń - Radom - matecznik PIS, wygrał kandydat PO - Elbląg - przegrał prezydent PISu, który wygrał zeszłoroczne, dodatkowe wybory w tym mieście (mieszkańcy szybko się zorientowali że nic sobą nie reprezentuje. - Suwałki. Nie znam szczegółów. Czyli że przykłady dobrałeś nieszczególnie, bo wyniki wyborów w pierwszych trzech miastach były jednak głośne na cały kraj. A wygrana urzędującego prezydenta - jak u nas - nie niesie ze sobą żadnego "newsa" :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mnie ciekawi czy za 4 lata Szczecin jeszcze bedzie polski, czy juz watykanski?
  już oceniałe(a)ś
  20
  6