Więcej
  Komentarze
  ani jednego miejsca z zachodniopomorskiego - wiec po jakiego grzyba znalazło się to to w tym dziale?
  @blacksell Każde województwo ma w tym plebiscycie swojego reprezentanta. Także zachodniopomorskie. I jest ujęte w tej publikacji. Z opisem i zdjęciem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @blacksell Kłopot w tym, że zachodniopomorskie jest na literę Z, a ta jest ostatnia w alfabecie, więc wielu osobom się nie chce przeklikać wszystkich obiektów. Cerkiew w Białym Borze z malowidłami Nowosielskiego to z pewnością ciekawy obiekt. Nie jest on jednak powszechnym miejscem zwiedzanym przez turystów ani też nie stawia sobie takiego celu. Poza tym niektórym może tamte tereny kojarzą się dawnym województwem koszalińskim, więc z Pomorzem Środkowym. Zastanawiam się, jakie kryteria można by ustanowić przy takich obiektach i czy jak porównywać cerkiew do tężni albo do rezerwatu Nietoperek 1. Uważam, że powinny być przynajmniej trzy kategorie: 1) zabytek architektury 2) zabytek techniki 3)obiekt parkowy lub rezerwat przyrodniczy. A i tak organizowanie plebiscytów w tym przypadku jest bez sensu, bo, po pierwsze, wszystkie propozycje są naprawdę znakomite i trudno by wybrać jeden "cud" odrzucając resztę i, po drugie, wszyscy zagłosują na obiekt ze swojego regionu albo z regionu, który znają - obiekty mało znane lub z terenów, gdzie mieszka mało ludzi, nie zyskają tu promocji, choćby były naprawdę "cudami".
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Zachodniopomorskie - Dolina Miłości w Zatonii Dolnej koło Krajnika Dolnego - parko na wysokiej skarpie nad Odrą z niesamowitymi widokami na Odrę i poldery po niemieckiej stronie. Polecam ten cud, tak natury, jak i ludzkiej miłości i wyobraźni.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  nie ma nic z zachodniopomorskiego bo u nas wyjatkowa jest tylko glupota - co chocby flagowo reprezentuje szczecinski dodatek gw
  @breakingnews Głupotą jest pisanie nieprawdy bez zapoznania się z treścią. Innego wytłumaczenia pisania takiej nieprawy nie widzę. W plebiscycie jest reprezentant naszego regionu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @andrzej_krasnicki_jr glupota jest tez ciagle uzeranie sie z czytelnikami na forum (przy ciagle spadajacej sprzedazy gw) i robienie przy tym czesto bledow ortograficznych. wtedy jakos pan redaktor nie odpisuje jak mu sie je wytknie
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @breakingnews Jak osoba, nie pisząca poprawnie po polsku (bez polskich znaków) może mówić cokolwiek o błędach ("bledach" )ortograficznych? Toż to śmiech na sali.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @wuk4 skoro nie bierze za to pieniedzy juz od 0.99zl za dzien to moze wymagac wiecej od tego ktory sie ceni na tyle by placic mu za jego wypociny. spacja po nawiasie tez nie gryzie swoja droga, prawda?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @breakingnews Proszę nie zrównywać Czytelników Wyborczej z trolami i hejterami, którzy wypisują na forum nieprawdziwe informacje na temat zawartości gazety. Takie postacie nie mają co liczyć na miłe słowo
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andrzej_krasnicki_jr to dziala w dwie strony - trolle i hejterzy wypisujacy nieprawdziwe informacje w formie artykulow i to za pieniadze, tez nie moga liczyc na forumowy poklask.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andrzej_krasnicki_jr @andrzej_krasnicki_jr swoja droga w narzedniku liczby mnogiej slowo troll odmieniamy przez dwa ll. to slowo nie spolszczylo sie na zasadzie grilla bo inne jest jego pochodzenie. ale co moze wiedziec czlowiek ktory nie uzywa polskich znakow i pisze na forum za darmo...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Muzeum przelomow w Ciecinie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Zachodniopomorskie - trzy wyjątkowe kompleksy parkowe: - Ogród dendrologiczny w Przelewicach (plus do tego zabytkowy kompleks pałacowy i XIII-wieczny kościół) pl.wikipedia.org/wiki/Ogr%C3%B3d_Dendrologiczny_w_Przelewicach - Ogród dendrologiczny w Glinnej pl.wikipedia.org/wiki/Arboretum_w_Glinnej - Park "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej z elementami sztuki ogrodowej i rzadkimi drzewami pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_Mi%C5%82o%C5%9Bci_w_Zatoni_Dolnej Pierwszy obiekt znajduje się w powiecie pyrzyckim, dwa następne w sąsiadującym powiecie gryfińskim. Można by to nazwać "Zachodniopomorski Szlak Parkowy". Wszystkie trzy parki są unikatowe na skalę polską.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1