Fot. Shutterstock
W markecie najtaniej. Ale jakość...
Wszystkie potrawy, które powinny znaleźć się na wigilijnym stole kupimy też w supermarketach. Musimy się jednak liczyć z tym, że choć jest to opcja najtańsza, to będzie nas kosztowała najwięcej czasu spędzonego w kolejkach. No i nie wiemy jaka będzie jakość naszego jedzenia.
Za kg świeżych pierogów przechowywanych w lodówce (są ugotowane, wystarczy je tylko podgrzać) zapłacimy ok 10 zł. Za mrożone surowe pierogi zapłacimy ok 7 zł za kg. Ciast jeszcze nie ma, powinny pojawić się w przyszłym tygodniu. Za kg makowca w markecie zapłacimy ok. 13 zł.
Wszystkie komentarze