Więcej
  Komentarze
  Zasypywanie przejść podziemnych, to marnotrawstwo. W pustych przestrzeniach można urządzić zbiorniki wody do celów przeciwpożarowych lub mycia ulic i podlewania zieleni.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A może zamiast nowego cłowego pierdylniemy sobie mostek rowerowy? Taniej będzie i redakcja będzie miała non stop orgazm. A junior oszaleje z radości i przestanie pisać...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Problem z Juniorem to jest to że chyba nigdy nie dokończył żadnego tematu który poruszył.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Redaktorze czy ty czytales te badania o Jagiellonskiej? Wcale sprawa nie byla ograniczona do tego.
  @zed.1 *o Wojska Polskiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bełkot red. lobbysty-hobbysty Kraśnickiego nie zawierający grama obiektywizmu, stanowiący podsumowanie jego serwilistyczno-hobbystycznej postawy. Dziesiątki pytań, w których red. ujawniła brak wiedzy, wyłącznie lansowanie prywatnych ciasnych poglądów oraz zwykłe TCHÓRZOSTWO w zadawaniu trudnych pytań miastu albo NIEUDOLNOŚĆ w uzyskiwaniu odpowiedzi. Nawet zdjęcie "chodniki pięknieją" świadczy o totalnej degrengoladzie dziennikarskiej red. Kraśnickiego. Brak informacji o nagrodzie dla wędkarzy, faktury za szyny, infantylizm w kreowaniu parkingu na pipidowie w cenie 17000 za miejsce... Red. Kraśnicki spłodził podsumowanie ŻENUJĄCEJ listy swoich wpadek dziennikarskich. Choć słowo dziennikarstwo to w tym wypadku raczej na wyrost - tak na poziomie gimnazjum.
  @George White Wbij sobie w końcu do głowy, że nikogo poza tobą Bielec nie interesuje czy wędkarze dostali jakoś nagrodę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @George White Trudno zrozumieć taki wysoki poziom napięcia i organicznej nienawiści wobec kogoś, kto, jak zakładał, nie zamordował nikogo z najbliższej rodziny Bielca, ani go nie okradł. Juruś, zaraz się własną żółcią zachłyśniesz. Lecz się chłopie, póki nie jest za późno. Są ważniejsze rzeczy na świecie niż dziennikarski warsztat red. Kraśnickiego. BTW - ktoś z rządowej TVP redaguje twoje komenty? Jakbym Trybunę Ludu czytał...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @George White Bielec, ty wytykasz „wpadki dziennikarskie” TY??? Oto próbki „piszącego bez wpadek”, chlubiącego się przy tym – o zgrozo! - tytułem doktora: PRAWIE PO POLSKU: - a propo - Za to kolejny raz, chyba z 30-sty... - setki alternatyw – tydzień 41, 2016 - po środku – 19.10.2016 - designerskie kafelki MAŁPOWANIE DZIWACZNEJ SKŁADNI MISTRZA YODY: - Ciekawe, czy będą musieli poronione założenie małego ronda z jednym pasem zrealizować? - ...ile kont wielbiących redaktora Kraśnickiego artykuły - ...tramwajem, którego faktur na szyny nikt nie widział BEŁKOT - zalesianie ulic - "gospodarka regionalna" są czymś więcej niż lokalnym patriotyzmem urodzonego szczecinianina. - jak zostanie zdjęty most – 18.10.2016 - mała infrastruktura – to o Frydze (zamiast mała architektura) – 25.11.2016 LITERÓWKI (tak namiętnie wytykane dziennikarzom) - Przejście dla pieszy czy podziemne? (na blogu Jerzego Bielca) - Gdzie tu sens i odpowiedzielaność? (na blogu Jerzego Bielca) - Miasto ma MILARD długi - 16.8.2016 - zaktowić (zakotwić) – 19.8.2016 - parkownie (parkowanie) – 21.9.2016 - szybki tramwajem – 19.10.2016 - Tak się zastanawia [o sobie] – 19.10.2016 - uluzje (iluzje) – 21.10.2016 - fontanny kosztują od 1.3 ml (ml- mililitr zamiast mln – milion) – 12.12.2016 - zadłużającego po uczy [uszy] miasto – 13.12.2016 - w kanajpach [knajpach] – 15.12.2016 DOKTORA!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @carrera369 To odebrali czy nie ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @quszcz33 Ciekawe że Juruś sam nie zadzwoni do UM i nie spyta o te nagrody, skoro go tak (tylko jego!!!) od miesięcy nurtują. Jeśli mu się nie chce (jako że sam potrafi jedynie krytykować i zionąć jadem), to może zleci to jakże trudne zadanie któremuś ze swoich nieszczęsnych podwładnych?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0