Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Co do postępowania US w sprawie swoich budynków, nie dziwię się. Ta uczelnia potrafi tylko niszczyć otrzymane za darmo mienie, a zdewastowane uniwersyteckim zarządzaniem obiekty sprzedawać. Najnowszy przykład to stajnie książęcę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Bardzo dobra książka, świetnie pokazująca skarby jakich zazwyczaj się w mieście nie dostrzega. Trzeba pogratulować panu Rembasowi pomysłu, oka i pasji do tego tematu (jak i do miasta). Szkoda, że nasi współcześni architekci nie mają ani wyobraźni ani tyle talentu by dbać o detale budynków. Walnie się dwa pasy farbą i załatwione.
  @zed.1 Nie tylko nasi. Prawie nikt dzisiaj nie bawi się w takie sztukaterie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Byłem na kilku spacerach z p. Rembasem. Wiedza z historii sztuki, niewątpliwie olbrzymia, niestety gdy temat schodzi na politykę, lepiej zatykać uszy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Korekta do tradycyjnego błędu wszelkich przewodników (i nie tylko) - przy ulicy Energetyków jest siedziba Izby Celnej w Szczecinie. Urząd Celny mieści się przy ulicy Żołnierskiej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tytuł mówi o pszczołach, a nie ma nic o przesłaniu / symbolice pszczół... A to jeden z ważniejszych naszych, wolnomularskich symboli
  już oceniałe(a)ś
  1
  0