Więcej
  Komentarze
  Zdjęcia, jak zwykle, świetne. Szkoda tylko, że głównym "bohaterem" dwudziestu z nich (na 38 opublikowanych) jest "diabelski młyn". To dowód na to, jak "atrakcyjny" był program tegorocznych Dni Morza.
  już oceniałe(a)ś
  9
  3
  Przepięknie :) Z wielką nadzieją czekam na przejęcie przez miasto na własność całej Łasztowni i budowy tam, od dawna zapowiadanego, nowego portowego centrum miasta. Jak pokazała praktyka, Szczecinianie kochają Bulwary nadodrzańskie, więc nie sądzę, aby nie było chętnych deweloperów. Oczywiście budowa nowych domów powinna być realizowana, w oparciu o jeden, spójny projekt narzucony przez miasto, a wyłoniony na drodze konkursu. Zero dowolności dewelopera. Chętni deweloperzy mogą brać czynny udział w rozstrzygnięciu konkursu. Gdy mieszkania i lokale pojawią się w sprzedaży, pójdą jak ciepłe bułeczki. Jestem tego pewien. Sam chętnie bym tam zamieszkał ;)
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pięknie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że w Szczecinie można zrobić imprezę na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że zdecydowana większość ludzi, którzy przyszli to szczecinianie. W ogólnopolskich mediach nie było ani słowa o Dniach Morza w Szczecinie. Przecież mogłaby to być okazja na weekendowy wyjazd do Szczecina dla poznaniaków, gdańszczan itd. Tymczasem, po raz kolejny, jak przy wszystkich pyromagikach, tolszipach robimy świetną imprezę tylko dla siebie i marnujemy okazję, żeby rozreklamować nasze miasto. Wydaje mi się, że magistrat zadbał o organizację na miejscu, ale nie myślał nawet o reklamie. A może to celowe działanie? Może chodzi tylko o kolejny festyn, żeby szczecinianie pozostali przywiązani do obecnej ekipy przy kolejnych wyborach?
  @Warszewo57
  Była relacja w TVN24, ale stacja ma mały zasięg. Po tym co zrobiła PŻM na reklamę w innych telewizjach nie ma co liczyć, przecież to nie była konwencja PiS.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Warszewo57
  Gdańszczanie raczej nie przyjadą do Szczecina na Dni Morza bo mają dużo własnych imprez.
  Na Pyromagic i TSR przyjeżdża dużo ludzi spoza Szczecina.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0