Oceny piłkarzy Pogoni Szczecin za mecz z Legią Warszawa (0:1)
Szczecinianie na tle mistrzów Polski zaprezentowali się dobrze. O porażce 0:1 przesądził jeden z nielicznych błędów defensywy, który bezlitośnie wykorzystał Orlando Sa.
Błękitni Stargard nie składają broni w walce o awans do I ligi. Zwycięstwem w Tarnobrzegu zbliżyli się do celu.
...jeśli chcą zdobyć brązowy medal ekstraklasy szczypiornistów. Piątkowy mecz rozstrzygnięty był już do przerwy.
Plan najważniejszych wydarzeń sportowych na Pomorzu Zach. i w kraju z udziałem ?naszych?
PIŁKARSKA EKSTRAKLASA. Przed spotkaniem z aktualnym wciąż mistrzem Polski szkoleniowiec portowców odstąpił od praktykowanego od kilku tygodni schematu przygotowań.
Co wiemy o transferach? Działacze Pogoni rozmawiają z kilkoma zawodnikami, ale na razie nie mogą się pochwalić zakontraktowaniem któregoś z nich.
Pod adresem sztabu medycznego Pogoni Szczecin padło podejrzenie, że za szybko pozwolił napastnikowi na powrót do gry i przypłacił go kolejną kontuzją.
W czwartym spotkaniu rywalizacji o brązowe medale Pogoń Baltica Szczecin pokonała Start w Elblągu 36:28
Coraz więcej nazwisk wolnych piłkarzy pada w kontekście wzmocnienia Pogoni Szczecin.
W dwóch najbliższych kolejkach Pogoń Szczecin zagra z Legią Warszawa i Lechem Poznań. Oba zespoły walczą o tytuł. Kto potknie się na portowcach - może wypaść z gry
Oceny piłkarzy Pogoni za mecz z Wisłą Kraków (2:2)
Opinie szkoleniowców po meczu Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (2:2)
Pogoń przerwała serię porażek. Ma pierwszy punkt w grupie mistrzowskiej piłkarskiej ekstraklasy. Może nawet żałować, że będzie wracać tylko z jednym oczkiem, bo to był najlepszy występ portowców od kilku tygodni.
Błękitni są w gronie zespołów walczących o awans do I ligi. Kilka wyników ułożyło się dla naszego zespołu, ale nie zostały wykorzystane.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.