Właściciele zwierząt pochowanych na nielegalnym grzebowisku na osiedlu Majowym mają miesiąc na zabranie szczątków. I to w sytuacji, gdy opóźnia się otwarcie legalnego miejsca pochówku domowych zwierząt.
Równo 20 lat temu była Miss Indii Anita Agnihotri otworzyła hinduską restaurację. - Zaczęło się od tego, że w socjalistycznym kraju niepojęte było, bym zatrudniła u siebie służbę - wspomina właścicielka.
Nawierzchnia ze średniowiecznego bruku zostanie wyremontowana, będą nowe chodniki z kamiennych płyt, a na tarasach pojawią się ławki i zieleń. Tak ma wyglądać ulica Kuśnierska - perełka najstarszej części Szczecina.
10 listopada rusza druga edycja Zimy z Azoty Areną. Na placu przed halą powstaje największe w Szczecinie zadaszone lodowisko
Co łączy nowowybrane posłanki Henrykę Krzywonos-Strycharską (PO) i Ewę Filipiak (PiS)? Obie rozbiły butle szampanów o burty statków pływających pod banderą PŻM.
- Po jednej stronie ul. Mieszka I jeszcze świecą się tysiące zniczy, a po drugiej już wprowadzają dekoracje świąteczne do sprzedaży - pisze czytelnik Wyborczej. Na dowód przesyła zrobione przed południem zdjęcia ze sklepu JYSK
Nietrzeźwy 20-latek najpierw nie chciał zatrzymać auta, a potem zaczął uciekać przed radiowozem. W lesie wyskoczył z samochodu i chciał uciec. Nie udało mu się, a auto bez kierowcy się rozbiło
Trzy kolejne Drzewka Pamięci zostały w poniedziałek zasadzone na Cmentarzu Centralnym przez bliskich Tadeusza Bursztynowicza, dr Jerzego Giergielewicza i prof. dr Kazimierza Stojałkowskiego.
Był lokomotywą listy, zrobił najlepszy wynik w okręgu (25 tys. głosów) i ostatecznie może nie znaleźć się w Sejmie. Mowa o Czesławie Hocu, szefie PiS w regionie koszalińskim.
Rozpoczęła się przebudowa sieci energetycznej. Wiszące nad torem wodnym kable zostaną wkopane pod dno rzeki
Jakie projekty wygrały w głosowaniu nad budżetem obywatelskim? Wyniki ogłoszone zostaną we wtorek o godzinie 11.
W czasie remontu statku ktoś przewiercił rurkę z amoniakiem. Substancja szybko zaczęła się ulatniać. Strażacy ewakuowali załogi dwóch statków
We wtorek rozpocznie się wymiana nawierzchni na jezdni prowadzącej od strony ?Kaskady? w kierunku Trasy Zamkowej. Prace potrwają do 10 listopada. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
Problemy z lądowaniem samolotów na lotnisku w Goleniowie. Wszystko przez mgłę. Samolot z Oslo Rygee został przekierowany do Berlina.
Poniedziałkowa aura przysporzyła wielu problemów kierowcom. Ale największa szczecińska nekropolia wyglądała dziś rano jeszcze piękniej, niż zwykle
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.