Do 1 listopada zostało już tylko kilka dni, w weekend tysiące ludzi wyruszą odwiedzić groby swoich bliskich. Jak co roku Komenda Wojewódzka Policji zapowiada zwiększenie patroli i liczby kontroli na drogach. O bezpieczeństwo mieszkańców województwa...
Jak stworzyć ciekawą i przydatną aplikację działającą na różnych urządzeniach oraz jak osiągnąć z nią sukces marketingowy i finansowy? Tego dowiedzą się wybrani studenci ZUT, którzy we wtorek rozpoczęli zajęcia w Samsung Labo.
Setki samochodów próbują wjechać na teren Cmentarza Centralnego. Kupowanie i sprawdzania biletów powoduje, że oczekujący zablokowali ulicę Ku Słońcu w obu kierunkach.
...najprawdopodobniej nie trzeba będzie martwić się brzydką pogodą. We Wszystkich Świętych utrzyma się chłodna, ale dość pogodna aura.
We wtorek wieczorem zawalił się strop budynku starej gorzelni w Starym Grabiążu. Pod gruzami najprawdopodobniej znajduje się mężczyzna, w akcji poszukiwawczej udział bierze blisko 80 strażaków i psy tropiące.
Matka napadniętego ucznia nie tylko dzwoniła na policję w Dąbiu i 997, ale nawet pojechała na komisariat. Odesłano ją z kwitkiem. Potem policja twierdziła, że żadnego zgłoszenia nie było. Jak to możliwe?
Co z tego, że to najładniejszy budynek w okolicy, jeśli przeszkadza deweloperowi stawiającemu betonowe osiedle.
Kto będzie pana/pani zastępcą? Jaka będzie pierwsza decyzja po wygranych wyborach? Podczas wtorkowej debaty spierali się wszyscy kandydaci na prezydenta Szczecina
Już w środę wieczorem na antenie Radia Szczecin będzie można na żywo wysłuchać "Błękitnej pustyni", słuchowiska radiowego opartego na audiobooku Rafała Molendy. Robert Więckiewicz odczyta tekst na scenie Filharmonii Szczecińskiej.
Zatrzymanie domniemanych gangsterów, podczas którego użyto granatów hukowych i broni palnej, to robota poznańskiego CBŚ. Sprawa, póki co, jest ściśle tajna
- To jest dwadzieścia spraw, z których wszystkie powinny być zrealizowane, ale aquapark i stadion to nie są rzeczy potrzebne do rozwoju miasta - Kamil Kuskowski, wykładowca Akademii Sztuki, podaje swoje typy na najważniejsze zadania dla przyszłego...
Na nowiutkiej drodze rowerowej zaparkował kierowca daci. I poszedł. Zdenerwowany rowerzysta wyładował złość tak, jak umiał
PRZEGLĄD PRASY. "Kradniemy" na oczach mieszkańców. Wszyscy widzą, nikt nie reaguje. Prowokację pod takim tytułem przeprowadził portal wszczecinie.pl
Miejsce na śnieg na co siódmym miejscu parkingowym, ale nie bliżej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych. ZDiTM przedstawił we wtorek szczegóły akcji "Zima".
Prawie 50 urządzeń znalazło się w plenerowych siłowniach, które powstały w szczecińskich parkach i na terenach rekreacyjnych
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.