Dlaczego stawka żywieniowa w stargardzkim Domu Dziecka nr 2 wynosi tylko 2 zł? Prawdopodobnie dlatego, że szefostwo placówki wydaje państwowe dotacje na wynagrodzenia - stwierdził wicewojewoda zachodniopomorski Grzegorz Jankowski
Campus akademicki chce utworzyć Szczecińskie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Miasta i Regionu
W zachodniopomorskch lasach trwa inwentaryzacja wilków i rysi
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę ok. godz. 21 na trasie Staniewice - Sławsko (powiat sławieński).
DARŁOWO. Dwóch pijanych mężczyzn pobiło właściciela fiata 126 p.
Pięciu ochroniarzy trafiło do szpitala po gwałtownej bijatyce z szalikowcami Arki Gdynia
Przemyt ponad 800 sztuk papierosów udaremnili celnicy na promie w Świnoujściu.
Prawie stu uczniów szkół średnich z całej Polski brało udział w finale olimpiady wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w miniony weekend w Szczecinie.
Policja ze Stargardu Szczecińskiego zatrzymała Stanisława S., Tadeusza K. i Cezarego T., podejrzanych o to, że trzy lata temu obrabowali spółdzielnię mieszkaniową w Chociwlu
Sesja sejmiku województwa i sesja Rady Miasta odbędą się dzisiaj.
Marcin P. został zatrzymany w sobotę. Oprócz fałszywek, przy nim i jego kolegach znaleziono też 10 gramów marihuany.
Konkurs na najładniejszą pisankę i kiermasz ozdób wielkanocnych w Naszej Szkole i gimnazjum Pomerania
Reprezentacja dziewcząt z gryfickiego Liceum Ekonomicznego zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu. Dziewczyny prowadziły od samego początku i do końca nie dały sobie odebrać zwycięstwa.
Po ośmiu dniach w nocy z piątku na sobotę granica została otwarta. Tylko do niedzieli w południe przekroczyło ją 20 tys. osób.
Opozycyjni radni złożyli wniosek o odwołanie prezydenta Szczecina Marka Koćmiela. Czy SLD go poprze?
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.