W piątek we Free Blues Clubie zagra legenda polskiego heavy i trash metalu - Turbo.
Rozgłos przyniósł jej szlagier ?Pamiętasz, była jesień?. Sława Przybylska zaśpiewa w niedzielę recital w Teatrze Polskim.
Charyzmatyczni artyści słyną z energetyzujących występów na żywo. Nie przegap - Richard Bona (22 października) i Bilal (6 listopada).
Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zaśpiewa w poniedziałek 6 października z Kubą Badachem. Repertuar koncertu stanowią utwory Andrzeja Zauchy.
?Szkolny wrzesień? to tytuł spotkania z Marią Łopuch, historyk sztuki, która opowie o powstawaniu szkół w powojennym Szczecinie
Tytułowy bohater ?Przygód Sindbada Żeglarza? poznaje egzotyczne światy, a jego widzowie magię teatru lalek.
- Grałem w Polsce już kilkanaście razy i uwielbiam to - mówił do publiczności zgromadzonej w Arenie Szczecin słynny trębacz Chris Botti. - To mój ulubiony kraj na koncerty, zaraz po Stanach Zjednoczonych.
Miniregaty łodzi motorowych, programowanie robotów, ciekawostki motoryzacyjne, symulator lotu oraz liczne warsztaty i pokazy - to tylko niektóre z atrakcji Nocy Naukowców organizowanej przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Jednocześnie...
W piątek o godz. 17 filii MBP ProMedia, przy al. Wojska Polskiego 2 spotkanie z Tymonem Tymańskim.
Jeden z najwybitniejszych polskich dyrygentów i niepospolita osobowość - Jerzy Maksymiuk, poprowadzi w piątek orkiestrę Filharmonii w Szczecinie.
Szczeciński Teatr Lalek wystawi w sobotę przygody Sindbada Żeglarza, które opisał wybitny polski poeta Bolesław Leśmian.
Konkurs na najlepsze dokumenty Europy. Dokumenty Andrzeja Munka. Niemiecki film o Jaruzelskim. Od poniedziałku Szczecin European Film Festival.
W piątek w Multikinie w ramach Nocnego Maratonu Filmowego - Noc Batmana a podczas niej: "Batman", "Batman - Początek", "Mroczny Rycerz", "Mroczny Rycerz powstaje".
"Podobno Marian " to najnowsza komedia Marka Rębacza ("Zróbmy sobie wnuka", "Atrakcyjny pozna panią"). W poniedziałek gościnnie w Teatrze Współczesnym.
Popularny i piękny trębacz Chris Botti zagra w niedzielę koncert w hali widowiskowo-sportowej Arena.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.