Tylko do północy w niedzielę można głosować w plebiscycie "Gazety Wyborczej", w którym nasi czytelnicy wskazują najistotniejsze dla rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego inwestycje dotowane z funduszy Unii Europejskiej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wybierać można spośród 12 finałowych propozycji, które prezentujemy poniżej. Głosowanie w naszym plebiscycie "Szukamy złotych gwiazd" trwa już tylko do północy 6 marca. 

Kluczowe projekty UE na Pomorzu Zachodnim

Wartość wszystkich unijnych inwestycji zrealizowanych z pomocą środków z UE na Pomorzu Zachodnim przekracza 68,3 mld zł. Łączna wartość unijnych dotacji w tych projektach to 36,7 mld zł (dane za mapadotacji.gov.pl).

CZYTAJ TEŻ: Ile kosztowały największe unijne inwestycje na Pomorzu Zachodnim?

Plebiscyt "Szukamy złotych gwiazd"

Od ponad pół roku w „Gazecie Wyborczej" publikujemy teksty w ramach cyklu „Szukamy złotych gwiazd". Pokazujemy najlepsze, najbardziej imponujące i najbardziej potrzebne mieszkańcom przedsięwzięcia realizowane przy wsparciu UE.

Zwieńczeniem akcji jest plebiscyt "Szukamy złotych gwiazd", w którym wybieramy kluczowe dla rozwoju Pomorza Zachodniego projekty i inwestycje. Głosowanie trwa już tylko do północy w niedzielę (6 marca). Wyniki plebiscytu podamy podczas ogólnopolskiej gali 17 marca oraz w „Tygodniku Szczecin".

embed
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja dalej stawiam na ST? Offshore
  już oceniałe(a)ś
  0
  0