Każdy może zostać bohaterką lub bohaterem z pierwszej strony "Tygodnika Szczecin" - piątkowego wydania szczecińskiej "Gazety Wyborczej". W poniedziałek rozpocznie się nasza licytacja, z której wpływy wspomogą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Gazeta Wyborcza" jak co roku dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny, 30. finał odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy!" 30 stycznia. W tym roku zbieramy pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

***

Zapraszamy wszystkich do wyjątkowej licytacji.

Jej zwycięzca będzie miał do swej dyspozycji pierwszą stronę jednego z piątkowych wydań szczecińskiej „Wyborczej" w wersji papierowej i duży artykuł na szczecin.wyborcza.pl.

To okazja, by zaprezentować siebie, swoją pasję, swoją firmę. Możesz opowiedzieć o czymś ważnym dla ciebie, twoich bliskich, o ulubionych miejscach w mieście. Warto powalczyć o to, by całe Pomorze Zachodnie dowiedziało się o tych sprawach.

Licytacja zacznie się 17 stycznia i potrwa do 30 stycznia.

Pierwszą stronę szczecińskiej "Wyborczej" licytujemy TUTAJ >>

W zeszłym roku jedynkę szczecińskiej „Wyborczej" zwycięzca wylicytował za 3100 zł.

***

To niejedyny sposób, by grać dla WOŚP z „Wyborczą". Będą też inne ciekawe licytacje, w których można wygrać m.in. spacer po Wrocławiu z prof. Marcinem Matczakiem i przewodniczką Beatą Maciejewską, mroźną kąpiel z krakowskimi morsami, spacer z Adamem Wajrakiem, prenumeratę Wyborczej.pl na 100 lat, specjalny egzemplarz książki „Wybór" z dedykacją Donalda Tuska i Anne Applebaum.

Wszystkie nasze licytacje znajdziecie od poniedziałku (17 stycznia) na stronie wyborcza.pl/WOSP. Można też będzie dorzucić datek do WOŚP-owej e-skarbonki „Gazety Wyborczej" na stronie eskarbonka.wosp.org.pl/f2txxf.

W zeszłym roku „Wyborcza" przekazała na WOŚP w sumie 340 777 zł. Czy przebijemy ten wynik w 2022 r.?

***

Zasady publikacji wylicytowanego na rzecz WOŚP tekstu na pierwszej stronie „Tygodnika Szczecin":

 • Materiał zostanie stworzony we współpracy ze szczecińską redakcją „Gazety Wyborczej"; tekst i fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.
 • W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.
 • Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".
 • W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje, prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.
 • Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.
 • Planowany termin publikacji – luty 2022 r.
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A może byście podali link do tej licytacji?
  Redakcja @rajek
  Licytacja zacznie się 17 stycznia i potrwa do 30 stycznia. Do poniedziałku link jest nieaktywny. Po jego aktywacji oczywiście podlinkujemy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @wyborczaszczecin
  A czy firma z sąsiedniego Landu (MV) też może brać udział w licytacji?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Redakcja @marcin.dabek
  Każdy może
  już oceniałe(a)ś
  0
  0