Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak co roku „Gazeta Wyborcza” włącza się do akcji fundacji Jerzego Owsiaka. Tym razem celem jest zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

„Wyborcza” organizuje wyjątkowe licytacje na rzecz Orkiestry. To m.in. spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej wraz z noclegiem w Białowieży oraz 100-letnia prenumerata wyborczej.pl.

Mamy też dla was coś, czego jeszcze u nas nie było. Każda i każdy z Was może zostać bohaterem lub bohaterką pierwszej strony szczecińskiego piątkowego tygodnika „Gazety Wyborczej”. To okazja, żeby zaprezentować siebie, swoją firmę, to, z czego jesteście dumni. Możecie opowiedzieć o swoich pasjach, ulubionych miejscach, o kimś, kto jest dla Was wyjątkowy. Wszystko zależy od Waszej inwencji.

Zwycięzcy pomożemy w przygotowaniu tekstu – we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem – w którym będzie można napisać coś od siebie. Przewidywany termin publikacji – 19 lutego.

Licytacja na wyborcza.pl/wosp trwa do 31 stycznia. Na razie osiągnęliśmy cenę 710 zł (stan na czwartek w południe).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.