Uruchamiamy licytację, jakiej jeszcze u nas nie było. Każda i każdy z Was może zostać bohaterem lub bohaterką pierwszej strony szczecińskiego piątkowego tygodnika "Gazety Wyborczej"
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

31 stycznia znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem Polacy zrzucają się na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku „Gazeta Wyborcza” włącza się do akcji i gra razem z orkiestrą. Uruchamiamy wirtualną skarbonkę, do której można dorzucić datki, nie wychodząc z domu. Zapraszamy także do udziału w licytacjach, w których można wygrać m.in spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej wraz z noclegiem w Białowieży i pakietem książek oraz 100-letnią prenumeratę wyborczej.pl.

Śledzimy też i będziemy informować o różnych szczecińskich licytacjach i wydarzeniach związanych z 29. Finałem WOŚP. Np. obiad z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim połączony ze zwiedzaniem parlamentu jest wart już ponad 9 tys. zł.

Mamy też coś ekstra: uruchamiamy licytację, jakiej jeszcze dotąd u nas nie było. Każda i każdy z Was może zostać bohaterem lub bohaterką pierwszej strony szczecińskiego piątkowego tygodnika „Gazety Wyborczej". To okazja, żeby zaprezentować siebie, swoją firmę, to, z czego jesteście dumni. Możecie opowiedzieć o swoich pasjach, ulubionych miejscach w mieście, o kimś, kto jest dla Was wyjątkowy. Wszystko zależy od Waszej inwencji.

Licytacja odbywa się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika GW w Szczecinie".

Zwycięzcy pomożemy w przygotowaniu – we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem – profesjonalnego artykułu, w którym będzie można napisać coś od siebie.

Treść artykułu będzie efektem uzgodnień zwycięzcy licytacji z redakcją. Chodzi o to, by finalny tekst spełniał standardy „Gazety Wyborczej” (nie może być stricte reklamą) i nie był sprzeczny z prawem (np. by nie szerzył nienawiści). To ma być ciekawa historia o tym, co dla Was ważne.

Wyborcza gra z Orkiestrą!

Stań się bohaterem pierwszej strony Gazety Wyborczej i wylicytuj okładkę "Tygodnika Szczecin". Tę i inne nasze licytacje, wraz z eSkarbonką, znajdziesz na wyborcza.pl/wosp. Do wylicytowania także m.in. prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat i spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej.

Licytuj i pomagaj!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Chętnie zalicytuję.
  Umieszcze tam: ***** ***
  już oceniałe(a)ś
  0
  0