Koronawirus. W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa odwołane zostają dwie imprezy z branż nieruchomości i budowlanej, które miały się odbyć w marcu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Jesteśmy właśnie po spotkaniu i mogę przekazać informację, że planowane na 21–22 marca targi nie odbędą się – mówi Rafał Grabowski z biura Targów Nieruchomości, Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2020.

Targi miały się odbyć w Netto Arenie. Prawdopodobnie zostaną przeniesione na inny termin, na razie jednak brak szczegółów.

Wiadomo już natomiast, że na jesień przeniesiona została inna impreza z branży budowlanej – 29. Targi Bud-Gryf & Home. Impreza planowana była w dniach 27–29 marca na Łasztowni.

W komunikacie wysłanym do mediów przez Żeglugę Szczecińską Turystyka i Wydarzenia czytamy: „Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta podjęliśmy dzisiaj decyzję o przeniesieniu 29. edycji Targów Bud-Gryf & Home na jesień. Mamy nadzieję, że decyzja ta, choć niezwiązana bezpośrednio z zagrożeniem na imprezie targowej, spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest dla nas priorytetem”.

Jednocześnie ŻSTiW informuje, że „na chwilę obecną nie ma planów odwołania Jarmarku Wielkanocnego w Alei Kwiatowej, ponieważ wydarzenie to ma charakter plenerowy”.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jarmark zostaje, bo organizuje go kuria
  już oceniałe(a)ś
  1
  0