Mieszkające w Szczecinie osoby niepełnosprawne, które chcą zagłosować w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego, mogą skorzystać z bezpłatnego transportu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Miasto informuje, że zapotrzebowanie na przewóz osób niepełnosprawnych do komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego można zgłaszać telefonicznie  także w dniu wyborów – 26 maja w godz. od 7 do 20 – pod numerami telefonów: 91 424 35 55 lub 697 066 240. Pod tymi numerami udzielane są też wszelkie informacje dotyczące przewozów.

– Zgłoszenia realizowane będą w miarę istniejących możliwości wynikających z kolejności przyjmowanych zgłoszeń – zastrzega Piotr Zieliński z Centrum Informacji Miasta.

To oznacza, że na przyjazd busa do przewozu osób niepełnosprawnych być może będzie trzeba trochę poczekać. Wszelkich uzgodnień dotyczących konkretnych godzin przejazdów do lokali wyborczych można dokonać pod podanymi numerami telefonów.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej