Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Takich przemian dokonała się w Szczecinie cała masa. Chcemy wspólnie z Wami pokazać tę gigantyczną (r)ewolucję, której wspólnie dokonaliśmy od 1989 r.

Przeszukajcie swoje archiwa i albumy, zajrzyjcie do szuflad – na pewno macie zdjęcia, na których widać, jak na początku transformacji wyglądały nasze ulice, domy, urzędy, sklepy, samochody, place zabaw i rynki. Jak się ubieraliśmy, jak pracowaliśmy i jak się bawiliśmy. Być może znajdziecie na nich śródmieście bez kolorowych witryn butików, tłumy na Gontynce i stoczniowców wychodzących o 15.30 przez bramy stoczni.

Prześlijcie nam te fotografie. Pokażemy je w naszym serwisie internetowym, część opublikujemy w wydaniu papierowym. Będziemy też robić porównania ze zdjęciami współczesnymi, by pokazać ogrom przemian.

REGULAMIN AKCJI MIEJSKIE (R)EWOLUCJE

Zdjęcia można przesyłać za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego lub dostarczyć osobiście do naszej redakcji (ul. Bogusława 2/3, w godz. 9-15)

Logo akcji Miejskie (R)ewolucjeLogo akcji Miejskie (R)ewolucje AG

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.