Na lotnisku w Szczecinie Dąbiu zagrają 12 i 13 lipca m.in.: Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Król, Igo, a także Mrozu, PRO8L3M i Nosowska. Na zakończenie wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2024 w składzie: Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk.

Tegoroczna edycja mającego odsłony w różnych miastach muzycznego festiwalu rozpoczęła się od koncertów w Żywcu w ostatni weekend czerwca. Teraz wydarzenie przenosi się do Szczecina.

Z okazji 15-lecia Męskiego Grania na każdym przystanku wystąpią przynajmniej dwie Męskie Granie Orkiestry. W Szczecinie w piątkowy wieczór (12 lipca) swój program zaprezentuje Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Król, Igo, a w sobotę – tegoroczny zespół, który tworzą: Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Świetnie,. że jest Męskie Granie. Mam jednak pytanie - czy Lotnisko w Dąbiu nie mogłoby być wykorzystane na koncerty gwiazd zagranicznych?

  Skoro nie możemy organizować koncertów na stadionie, a mamy blisko centrum miasta taki teren, dlaczego go nie wykorzystujemy?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  A Ich Troje nie będzie?
  @mike13
  Będą na PolAndRocku, jak ich lubisz to się wybierz :?-?)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Lotnisko Dąbie powinno zostać takim terenem zapasowym pod masowe imprezy,
  a miasto planuje ten teren sprzedawać kawałek po kawałku
  już oceniałe(a)ś
  1
  0