Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polacy nie odwiedzają Szczecina bo jest peryferyjnie (w stosunku do Polski centralnej) położony a peryferyjność pogłębia złe skomunikowanie kolejowe i lotnicze. Druga sprawa to wciąż zbyt mała liczba imprez i wydarzeń o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej przyciągających gości. Trzecia rzecz: mało dobrych hoteli.
  @orombello Może połączenia lotnicze nie są najlepsze, a kolejowe są nienajgorsze. Jeszcze lepiej wygląda połączenie drogowe - S3 do A2 lub A4.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @orombello A Rzeszów mimo podobnego położenia radzi sobie całkiem całkiem. Noże tu chodzi o to żer w Szczecinie już śmierdzi mokrym niemcem jak w Opolu?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Myślałam, że reputacja może być doba albo zła, ale nie sądziłam, że może być największa albo najmniejsza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Szczecin wyprzedziły w rankingu reputacji stolicę Polski Warszawę?!! Dobre ha, ha...a zarazem wybitnie świadczy o jakości i idiotyzmie takich porównań.
  @a_propos Bo Warszawa nie cieszy się przesadną reputacją. A o wielkiej energii i fajności tego miasta rozprawiają głównie warszawiacy zakochani w swym mieście ;;) Goście z innych miast w Polsce i Europie mają nieco bardziej, powiedzmy, zróżnicowane opinie....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak "Wrocław (na zdjeciu)" (fot. 3/6) jak to Świdnica!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0