Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Polacy nie odwiedzają Szczecina bo jest peryferyjnie (w stosunku do Polski centralnej) położony a peryferyjność pogłębia złe skomunikowanie kolejowe i lotnicze. Druga sprawa to wciąż zbyt mała liczba imprez i wydarzeń o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej przyciągających gości. Trzecia rzecz: mało dobrych hoteli.
@orombello Może połączenia lotnicze nie są najlepsze, a kolejowe są nienajgorsze. Jeszcze lepiej wygląda połączenie drogowe - S3 do A2 lub A4.
już oceniałe(a)ś
0
0
@orombello A Rzeszów mimo podobnego położenia radzi sobie całkiem całkiem. Noże tu chodzi o to żer w Szczecinie już śmierdzi mokrym niemcem jak w Opolu?
już oceniałe(a)ś
1
1
Myślałam, że reputacja może być doba albo zła, ale nie sądziłam, że może być największa albo najmniejsza.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Szczecin wyprzedziły w rankingu reputacji stolicę Polski Warszawę?!! Dobre ha, ha...a zarazem wybitnie świadczy o jakości i idiotyzmie takich porównań.
@a_propos Bo Warszawa nie cieszy się przesadną reputacją. A o wielkiej energii i fajności tego miasta rozprawiają głównie warszawiacy zakochani w swym mieście ;;) Goście z innych miast w Polsce i Europie mają nieco bardziej, powiedzmy, zróżnicowane opinie....
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak "Wrocław (na zdjeciu)" (fot. 3/6) jak to Świdnica!
już oceniałe(a)ś
0
0