Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No cóż? Wygląda na o, ze wolimy, by do Szczecina turyści przyjeżdżali oglądać - piękno Szczecina i okolic - z wieży Bismarcka - autora: "Niechże biją Polaków, choćby na śmierć" niż - np: Anny Jagiellonki - Księżnej Pomorskiej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wieża Spacerowo-Widokowa byłaby, trwałym, polskim znakiem, do tego jest - pośród innych zadań SBO - najbardziej uniwersalnym obiektem. Będzie służyła wszystkim ludziom - nie tylko Szczecinianom - niezależnie od wieku. Widoki z Niej, na piękno Międzyodrza zaspokoją potrzeby fachowców od przyrody, uczniów każdej szkoły, jak i tych, zwykłych użytkowników środowiska. - Wystarczy tylko na nią zagłosować, a zbudowana przyniesie nam wszystkim zadowolenie i pożytek - także z ożywienia Prawobrzeża Szczecina.
już oceniałe(a)ś
0
0
Na ch... to głosowanie?
@abeerhaminus Lepsze jest - zamiast brać udział w tworzeniu - władzy ch.. obrzucanie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wyszka, bosiko, sigletrack, dosrołych, szczecinski, Bugumińskiej, Arkoni, Kutrzby... Od Urzędu Miasta można by wymagać, żeby zatrudniał na etacie piszpanny osobę, która chociaż pobieżnie orientuje się, do czego służy klawisz F7.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ile procent Szczecinian wie kim był Stanisław Nadratowski? Jaki sens ma nadawanie takich nazw?
już oceniałe(a)ś
0
0
O czym w Trybunie Ludu się nie przeczyta: nasz-sbo.blogspot.com
@George White NIE ZAMĘCZAJ SIĘ SWOIM MASOCHIZMEM I PRZESTAŃ CZYTAĆ TRYBUNĘ LUDU! P.S. Czy taki sam tekst zmieściłeś na stronach Głosu i Kuriera? Nie? A dlaczegóż to nie jesteś równie oburzony brakiem na ich łamach jakichś blogowych bzdetów?
już oceniałe(a)ś
0
0
@evergreen111 Zdrowia życzę, pozdrów red. Kraśnickiego i wszystkie swoje fikcyjne konta.
już oceniałe(a)ś
0
0
@George White Niektórzy z Pana szydzą a ja szanuję i liczę, że to właśnie Pan zajmie się sprawą złamania ustawy o ochronie danych osobowych mieszkańców Szczecina przez dostawcę systemu BikeS. Z wyrazami szacunku, trzymam kciuki za Pana skuteczność
już oceniałe(a)ś
0
0
85
już oceniałe(a)ś
0
0
A wie ktoś może, gdzie można znaleźć szczegółowe opisy zadań jeszcze zanim przystąpi się do głosowania? Sama lista zadań wisząca na www.konsultuj.szczecin.pl to trochę mało.
już oceniałe(a)ś
0
0