Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  do George White- Smierdzi mi tu mentalnoscią nadwiślańska. Tak po warszawsku - "no to mu dokopiem niech wią". Polska to podobno nie naród ani obszar, tylko stan psychiczny. Gdyby Krasnicki napisał o harcach jakubowych w Szczecinie i okolicy to i promocje mógłby miec z ... amboby.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Świetna książka Panie Kraśnicki. In your face malkontencie! Żal d... ściska :D
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zapowiada sie bardzo ciekawie. Wyglada jak dobry prezent na swieta. :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Autopromocja w żenującym stylu. Normą jest to, że nawet jeśli Gazeta Rowerowa chwali pozagazetową działalność swoich autorów, to recenzję zapewnia choćby KOLEGA pisząc o pozycji recenzję. Powiedzmy, że w powiatowej wkładce trudno oczekiwać, że będzie to opinia niezależnego dziennikarza, naukowca czy publicysty spoza wąskiego grona redakcji, ale to co powyżej to już zwykła żenada. Tyle dobrego, że red. Andrzej Kraśnicki promując w Gazetce Rowerowej swoją fuchę nie napisał tego (co miewał w manierze) stosując Pluralis maiestatis, bo przecież mógł napisać wprost, że "My, redakcja, promujemy siebie" ;-) Bywało przecież, że mawiał o swoich tekstach w ten sposób, nie mówiąc o tym, że wielokrotnie wypowiadał swoje opinie na forum w formie poglądów rzekomych mieszkańców Szczecina - nawet wtedy, gdy były one wprost sprzeczne z wynikami konsultacji. Po raz trzeci: żenująca autopromocja. Nikomu w redakcji nie chciało się czytać albo chociaż podłożyć swojego nazwiska?
  @George White Aha, kolejny wylew frustracji człowieka, który regularnie posuwa się do kłamstw żeby znaleźć na mnie „haka”. Teraz też wszystko mu się myli. Ja rozumiem, że produkty w rodzaju „Problemy w organizacji ergonomicznych stanowisk na przykładzie bibliotek naukowych Szczecina” raczej nie podbiją serca mas, ale po co od razu rzucać się ze swoimi fobiami na coś co jest częścią mojej pracy? Czy to reklama warsztatu rowerowego? (żeby tak nawiązać do obsesji Georga W.). Proszę więc swoje żale na ten straszny świat wylewać gdzie indziej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @George White Jak zwykle jesteś żałosny. Potrafisz tylko pluć na dokonania innych wściekły, że sam nie masz się czym pochwalić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @George White żałosny, mały, dupku.... spadaj na drzewo cieciu!!! zutylizuj się sam prędko bo ci ktoś pomoże.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0