Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tylko 50 €... A pod artykułem, o ironio, reklama: pokoje 2 osobowe w Krakowie, ceny już od 63 zł. Ciekawe, czy w Szczecinie łatwo o takie pokoje? Nie. Bo my się cenimy. 50 € to u nas jak za darmo...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Dwa pytania do czytelników - jak jedziecie na wakacje albo krótki wyjazd turystyczny , to zatrzymujecie się w Hiltonie ? A w Szczecinie brakuje miejsc hotelowych dla katarskich inwestorów, czy turystów takich jak wy?
  @leszekk73 Ale wymyśliłeś. To nie będzie przecież Hilton głównej sieci, tylko tańszy Garden Inn: noclego kosztuje ok. 50 euro. Poza tym większość gości tych hoteli to będą pewnie albo osoby przyjeżdżające do Szczecina w celach biznesowych, albo turyści z Niemiec.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @alt-stettin 200 zł za nocleg to tak mało? Ciekawe więc, czemu np w Krakowie jest sporo hoteli, w których można zanocować za 130-150 zł. Wg Ciebie obecne obłożenie hoteli dla biznesmenów w naszym mieście jest tak duże, że nie mają gdzie nocować? A może szykuje się jakaś ekspansja biznesowa na Szczecin? Turyści z Niemiec są najważniejsi? Oni i tak zapłacą, więc ceny mogą być mniej dostępne dla Polaków? Ale wymyśliłeś. ;-)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @leszekk73 Szczerze? Nie jest to suma, która byłaby jakoś wstrząsająca za określony standard. Nocleg w głupim hotelu Kapitan na Niedziałkowskiego kosztuje (wg Trivago) prawie 140 zł. Nie bardzo wiem, do czego zmierzasz? Szczecin nie jest turystyczną mekką i raczej nigdy nie będzie. Nie wiem też dlaczego uważasz, że Polaków nie stać na zapłacenie 200 zł za nocleg? Jeżeli dla kogoś jest to suma do zaakceptowania, będzie spał w Hiltonie albo Marriotcie, jeżeli nie: ma do wyboru w Szczecinie wiele tańszych hosteli, zawsze można też skorzystać z serwisów typu couchsurfing i spać w ogóle za darmo. Nocujący w hotelach typu Radisson, Mariott, Hilton etc. to naprawdę głównie obcokrajowcy, ludzie przyjeżdżający w interesach albo uczestnicy jakichś zjazdów i konferencji.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @alt-stettin W 2014 r średnie obłożenie "markowych" hoteli w Szczecinie wynosiło 71%. Wiem, że cena 200 zł za nocleg jest do zaakceptowania za dobry standard. Ale może też być za ten standard niższa. Dziwię się jedynie, jaki jest powód tak szybkiego wzrostu liczby tego typu hoteli w naszym mieście? Obecnie miejsc hotelowych nie brakuje, a nic nie wskazuje, żeby zwiększyła się liczba przyjeżdżających obcokrajowców, biznesmenów i uczestników konferencji. A ceny w Szczecinie obiektywnie są za wysokie - wskazany przez Ciebie głupi hotel Kapitan w Szczecinie jest droższy niż Campanile czy Ibis w Poznaniu. Niby tanio, a drożej niż gdzie indziej za wyższy standard. Więc skąd te plany budowy nowych, nietanich hoteli? Chodzi o realne potrzeby, czy też jest to może stary sposób na legalizowanie pieniędzy z innych źródeł? Tak się tylko zastanawiam. Bo nawet jak w rzeczywistości pokoje będą w większości puste, to zawsze można będzie wykazać coś przeciwnego. I zalegalizować kasę niby to wpłacaną przez klientów. Może jestem przewrażliwiony, ale znam takie knajpy na starym mieście w Warszawie, do których nikt nigdy nie chodzi, a biznes w nich kwitnie. Po prostu się dziwię temu boomowi na hotele...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Oby ten po Arkonie nie powstał. Liczę na rekonstrukcje starówki a nie jakieś neokomunistyczne twory
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  świetna inicjatywa! W sam raz na nadchodzącą falę uchodźców bliskowschodnich, zafundowaną nam przez awanturniczą politykę amerykańsko-izraelską! 3 mln rodaków musiało opuścić Polskę, aby "uchdźcy" mieli gdzie zamieszkać.
  @teodor_jeske_choinski_1 Próbujesz być zabawny czy po prostu tylko bredzisz ?
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  @teodor_jeske_choinski_1 Czego chcesz, jak racjonaliści inaczej w imię walki o świeckie państwo chcą ściągać islamistów
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @teodor_jeske_choinski_1 chory człowieku, lecz się
  już oceniałe(a)ś
  0
  0