Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Zaremba już był w PO i Libertas, teraz jest w PIS. Zagłosuję na niego dopiero wtedy, gdy przez PSL trafi do SLD! Joachim "Adidas" Brudziński" - zawód: parlamentarzysta. Czytaj: zero jakichkolwiek kwalifikacji zawodowych.
już oceniałe(a)ś
31
4
No i ujawniła się Halina Szymańska- były starosta Łobza z namaszczenia Balazsa, były dyrektor ARIMRu, tolerująca kolesiów przekrety wszelakie. Widać, że don Arturo wraca do łask. Za chwilę do kompletu dostaniemy jeszcze kilku gwardzistów. No cóż- nie głosuję na PIS !
@zatroskana_zona no tak, pan Łojko, obecny dyrektor jest wzorem wszelkich cnót, przede wszystkim uczciwości !
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy nikogo to nie dziwi, ze zamiast wybierac ludzi reprezentujacych miasto wybieramy ludzi reprezentujacych partie ze stolicy? Potem wybrani sa rozbici, podzieleni, kazdy w innym obozie i wychodzi jeden wielki ch... z reprezentowania naszego interesu.
@zed.1 Niestety konstytucja RP nie zakłada możliwości startowania do Sejmu przez osoby bezpartyjne. Cwanie się warszafka zabezpieczyła przed lokalnymi patriotami.
już oceniałe(a)ś
4
1
@vonmak Po to by podzielić wszystkie inne regiony, poza stolicą. A nasi karierowicze idą po to by pokazać głównie swoją lojalność partii a nie by wykorzystywać jedynie partie jako narzędzie.
już oceniałe(a)ś
1
0
W psl 13 to urzędnicy - widać PSL dba o "swoich"
już oceniałe(a)ś
14
0
Nie znam osobiście żadnego z kandydatów. Cieszę się, że mam porządnych znajomych.
@exman A ja wczoraj osobiście poznałem Obryckiego. Już wiem, że na pewno na niego NIE zagłosuję
już oceniałe(a)ś
0
1
Jojo wszedzie pierwszy!
@jeruzalemo Taka już natura,że księzyc świeci,jednak słabiej od słońca i tylko w nocy,nic dodac nic ująć w stosunku do jojo on zawsze świeci odbiciem w jego mneniemaniu słońcem JK,
już oceniałe(a)ś
2
0
Wynika z tej listy / a przynajmniej z Szczecina i okolic/ ze trzy/czwarte 3/4 osob jest bezpartyjnych ale nie liczac tych ktorych przynaleznosc partyjna i postawy polityczne sa ogolnie znane z posrod mieniacych sie bezpartyjnymi znam kilkoro ktorzy nie wypieraja sie swoich pogladow i sympati dla poszczegolnych parti a nawet domniemuje ze wstydza sie przyznawac do ich przynaleznosci.Sadze ze ludzie potrafia jednak myslec i inteligentnie zbojkoruja numery od 1- en do 5 i ostatnie 2-wa . Zycze udanych i przemyslanych wyborow.
@taylex Owa "bezpartyjność" już się ujawniła - przy głosowaniu za pomnikiem L.K.
już oceniałe(a)ś
1
0
a o co chodzi? Jakie wybory?
już oceniałe(a)ś
3
3