Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Panie Mariuszu. Czepia się Pan ;). Przecież tablice dezinformują turystów a nie szczecinian. To celowe założenie aby turyści błądząc dłużej przebywali w naszym mieście. To mistrzowski ruch ;) godny tylko jednego tak światłego stratega . A tak na marginesie, zespół 22 osobowy? ciekaw jestem ile spotkań odbył ten zespół ekspertów i za jakie pieniądze, no bo za darmo chyba nie unowocześniają ciecina?
  już oceniałe(a)ś
  62
  1
  679 tablic za 589 tys. zł - czyli jedna tablica prawie tysiąc złotych. Gdy na jednym słupie tablic jest 20, to wartość takiego słupa wynosi prawie 20 tys. złotych. Czy te tablice nie powinny posiadać monitoringu, ze względu na swoją wartość? Czy posiadają one ubezpieczenie w rodzaju OC? I kto, do jasnego czorta, odpowiada za wydawanie naszych pieniędzy w magistracie - kosmici?
  @ten_pan_co_nieladnie_pachnie Mogli wydać 5 milionów, przecież to dla nich nie problem.Skoro nad słupami pracowały 22 osoby to i tak byli bardzo oszczędni. Ale pewnie premie będą.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Ilu Polaków trzeba do zrobienia tablic dezinformujących turystów? 22. Dwudziestu dwóch ludzi robiło coś, co powinno zrobić dwóch. W takiej kupie pewnie żarli się między sobą, jak to rodacy potrafią: ten tego nie lubi, tamten nie rozmawia z tym. Efekt jak widać. Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie?
  już oceniałe(a)ś
  36
  2
  nie oczekujcie, że urzędasy będą myśleć; toż to bezmyślna sekta
  już oceniałe(a)ś
  34
  4
  Biurokratyczny bezsens w drogowskazy zaklęty. Taki niesmaczny żart za 589 tys. zł z publicznych funduszy. Kolejny magistracki żart ze zdrowego rozsądku.
  już oceniałe(a)ś
  30
  3
  Tablice wskazujące drogę nie wskazują drogi poprawnie, więc jaki jest sens istnienia tych tablic?
  @carlsbergit sens jest jak w każdym naszym polskim misiu - konsultanci (jak widać 22) i ich słynne 20%
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przy przejściu obok dawnego masztu Maciejewicza drogowskaz wskazuje Teatr Polski w Odrze lub na Prawobrzeżu.Turysto! Zawsze masz wybór.
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  A co za problem w sytuacjach wyjątkowych postawić dwa słupki, ale za to każdy z tablicami wskazującymi właściwy kierunek? Czy pan Wołoszczuk nie powinien zapłacić za ten ewidentny bubel z własnej kieszeni? DLACZEGO PAN WOŁOSZCZUK KPI SOBIE ZE ZDROWEGO ROZSĄDKU, SZCZECINIAN I TURYSTÓW? Dlaczego człowiek myślący tak głupio nie został już dawno temu przerzucony na przykład do kopania rowów?
  już oceniałe(a)ś
  23
  1