Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A wiecie co jest w tym wszystkim najbardziej obrzydliwe? To, że wyborcza zabrała się za ten artykuł po wyborach, zamiast wydrukować go przed nimi i dać czytelnikom świadomość tego co wybierają. Czy nasze media są po prostu głupkowate, czy może boją się polityków lub też są już tak uwiązane, że wiedzą czego lepiej unikać by nie psuć wzajemnych relacji?
  @zed.1 Wyborcza dostala zielone światło zeby troche potrzasnac Krzystkiem bo sie stawia i zgrywa trudnego ... a przez kogo mu najłatwiej przylozyc ? Ano przez skompromitowanych poplecznikow oczywiscie ... PO rozpaczliwie potrzebuje sukcesu chodza sluchy ze jak sie nie dogadaja z Krzystkiem to paru ludzi moze pozegnac sie ze stanowiskami ... Kopacz wysle nerwusa a ten przy okazji reorganizacji wyrowna zaległe rachunki ... w wyborach samorzadowych musi byc sukces :-)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Dlaczego ten tekst ukazuje się PO wyborach a nie PRZED wyborami?
  już oceniałe(a)ś
  30
  4
  Za komuny mówiło się, że klasa robotnicza konsumuje kawior ustami swoich przedstawicieli. Teraz czarne z czerwonym wpadło do betoniarki, urobiło się na kolorek goovnianny i ulepiło cztery podgardla każdemu z tych zapracowanych "dla dobra miasta". Każdy z nich jest zawodowym dyrektorem i członkiem zarządu albo rady nadzorczej, no bo przecież podnoszenie ręki na sesjach miasta musi kosztować. Ale czy na pewno...? Generalnie miałbym propozycję: wprowadzić radnym zakaz zatrudnienia w jakichkolwiek spółkach, w których miasto ma udziały. U progu kampanii wyborczej każdy z kandydatów deklarowałby, za jaką dietę byłby gotów zostać radnym. Ludzie wiedzieliby wówczas, czy wybierają kogoś na członka pięciu rad nadzorczych i posiedzeniową marionetkę, czy może jednak na radnego.
  już oceniałe(a)ś
  25
  2
  To wszystko dla dobra mieszkańców miasta.
  @gosc_internetdsl bezapelacyjnie :)
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  W Poznaniu,tuż po wyborach, GW podała do publicznej wiadomości numery telefonów i adresy mailowe nowych radnych aby wyborcom ułatwić kontakt,jedna z wybranych radnych złożyła już 4 interpelacje.
  już oceniałe(a)ś
  18
  2
  No i proszę. Czarna i czerwona mafia kręci wspólnie lody. Pisowcom nie przeszkadza, że wspierają komunę, SLDuchow nie martwi, że to wielbiciele znienawidzonego kaczora. Najważniejsze, że kasa się zgadza. W razie problemów poradzą się Hofmana. On wie jak się kasę wyciąga.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  dawanie "posad" swoim ludziom ma dwa cele. Po pierwsze etaty dla swoich, ale drugim, rownie ważnym czynnikiem są pieniądze dla partii. Praktycznie każdy taki protegowany partii ma obowiązek wpłacenia składek w wysokości do 10% uzyskiwanych dochodów. Dlatego większość składek partii rządzących pochodzi od osób na różnych stanowiskach kierowniczych w budżetówce i spółkach SP.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Ja pie.......lę tego się nawet czytać nie da bo złość zalewa oczy. Rady nadzorcze , spółki , posadki Jezu , ale to żałosne. W radach zasiadają barany i wtedy mamy w Szczecinie to co mamy. W MOPR cokolwiek załatwić to istna droga przez mękę stosy papierów zaświadczeń ba kilkanaście budynków które trzeba odwiedzić żeby dostać dodatek na chore dziecko ech pisać się nie chce
  już oceniałe(a)ś
  7
  1