Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jakoś pominęliście Oleszczuka , to pewnie przez przypadek , bo przecież jesteście obiektywni!
już oceniałe(a)ś
10
2
Żałośni owszem ale nie wszyscy. Ja znalazłem dla siebie kandydata. Jest nim Urbański. Jedyny co nie buja w obłokach i nie patrzy na innych z góry - jest jednym z nas.
@garmazeryjnystworca Tylko jego poglądy na strefę parkowania i wynagrodzenia w spółkach są strasznie naiwne. Podobnie ta wiara w nieomylność ludu. Jak zapytasz ludzi czy chcą lody to powiedzą, że chcą. Podobnie jest ze stadionem.
już oceniałe(a)ś
3
2
Żałośni ludzie. Jedni mniej, inni więcej. Łączy ich jedno: wygrana gwarantuje układy, możliwości finansowe, prestiż, panowanie. A swoich wyborców mają tak naprawdę w d.
@lewyprawydlazabawy Nie oni, ale cały system jest żałosny. Większość z postawiona na takim stanowisku przypadkiem czy nie też uległaby pokusom czy naciskom całego aparatu urzędniczego. Naprawdę, nie łatwo zmienić coś w tak wielkiej korporacji ...
już oceniałe(a)ś
1
3
Szanowni Państwo, kandydaci NICZYM się nie różnią. Żaden nie potrafił odpowiedzieć na pytania: 1. Czy kandydat poprze Obywatelską Inicjatywę Uchwałodawczą dotyczącą przystąpienia do zmian w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta, aby dokument ten odpowiadał na wyzwania teraźniejszości i był zapisem wizji mieszkańców zgodnej z aspiracjami obywateli Miasta ? 2. Czy Pani/Pan, jak zostanie wybrany prezydentem miasta Szczecin, podda autentycznym konsultacjom społecznym miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Bukowo –Szosa Polska a następnie dokona zmian w tym planie zgodnie z wynikami konsultacji? 3. Czy Pani/Pan, jak zostanie wybrany prezydentem miasta Szczecin, wstrzyma degradację osiedla Bukowo – Kolonistów m.in. poprzez odstąpienie od lokowania wewnątrz osiedla obiektów handlowych o skali przekraczającej potrzeby społeczności lokalnej i tym samym generującym ruch tranzytowy wewnątrz osiedla ? 4. Czy Pani/Pan, jak zostanie wybrany prezydentem miasta Szczecin, wstrzyma realizację projektu Trasa Północna III etap, podda ten projekt autentycznym konsultacjom społecznym, a następnie zrealizuje z uwzględnieniem rezultatów konsultacji lub odstąpi od realizacji projektu, gdyby wynikiem konsultacji były inne rozwiązania? z poważaniem
już oceniałe(a)ś
8
6
Numerem butów.
już oceniałe(a)ś
1
0
Tylko Urbański najodpowiedniejszy w tej chwili Bardzo popieram
już oceniałe(a)ś
1
0
zagłosuję na Przemysława Urbańskiego - przynajmniej nie umoczony w żadne układy i układziki i dobrze mu z oczu patrzy.
już oceniałe(a)ś
3
2
Kandydaci nie różnią się w jednym - każdy z nich mówi glupoty, tylko w rożnych dziedzinach. W efekcie nikt z nich nie nadaje się na prezydenta jeśli miasto ma się rozwijać. Za to nadadzą się świetnie jeśli mamy stać w miejscu lub się cofać.
już oceniałe(a)ś
7
6