Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Za taką aleję kwiatową to czapka należy się ,a nie nagroda...
już oceniałe(a)ś
Nominuję "Przejście drugą stroną ulicy" przy Filharmonii. Wczoraj jeszcze aktualne.
już oceniałe(a)ś
Do wszystkich zamiejscowych entuzjastów szczecińskich inwestycji: Gratuluję dobrego samopoczucia. Radzę jednak, pomieszkaj jeden z drugim na stałe w Szczecinie, płać tu podatki i przyglądaj się, jak te pieniądze są tutaj wydawane. w tym czasie wyjedź ze dwa razy do roku za granicę, a zrozumiesz na czym polega różnica. Mieszkańcy Szczecina od wielu lat wiedzą, że większość dużych inwestycji miejskich powstaje w celu popisania się przed przyjezdnymi, ale niekoniecznie już w interesie samych mieszkańców. Zwłaszcza, że nie oglądają dwa razy do roku efektów działań inwestycyjnych magistratu, ale dzień w dzień doświadczają towarzyszących im: brakoróbstwa, grubego przekraczania kosztów, notorycznego niedotrzymywania terminów i przekonania graniczącego z pewnością o korupcji panoszącej się wszędzie w tle. Przyjezdnego może cieszyć odnowiona elewacja starej kamienicy na Niepodległości, miejscowego nie, bo wie, że nieruchomość została sprzedana przez miejską spółkę grubo poniżej ceny, w niejasnych okolicznościach i przy udziale oskarżonego o fałszerstwa rzeczoznawcy. Że podłożem transakcji był rzekomo drogi i nieopłacalny remont tej kamienicy, ale prywatny właściciel wyremontował ją za 30% niedeszacowania ceny kupna.
już oceniałe(a)ś
To nie wiele się działo przez te 25 lat
już oceniałe(a)ś
Byłoby miło poznać autora tego artykułu.Mocno pachnie zależnością.
"Organizatorem Konkursu na ''Obiekt 25-lecia_SYMBOL PRZEMIAN'' jest Gmina Miasto Szczecin oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) Oddział Szczecin." I tak niechcący przed wyborami wymusza się opinie.
Z nastaniem "wolnosci"(w/g definicji GW), z przestrzeni publicznej zniknely polewaczki. Tak wiec zostalismy wyzwoleni z czystych ulic.
bulwar nadodrzański robi dobre wrażenie jest lubiany, uczęszczany, znakomita ścieżka rowerowa ale wśród cudów architektury w Szczecinie wymieniać Aleję Kwiatową i ten szklany klocek to brak taktu lub coś gorszego