Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
1. Zmniejszyć bezrobocie 2. Poprawić warunki dla biznesu 3. Rozdzielić miasto od kościoła 4. Odstawić na dalekie pózniej budowę zabawek typu stadion czy aquapark
@zed.1 Dokładnie. Dorzucę: 5. Wprowadzić całkowitą transparentność przy wydawaniu środków publicznych itp.
już oceniałe(a)ś
15
0
@zed.1 I zamiast budować nowe ścieżki rowerowe zacząć propagować jazdę na rowerze. Ścieżek jest już nadmiar. I nikt po nich nie jeździ.
już oceniałe(a)ś
1
4
A dla kogo ten wywiad? Bo: 1. Jeżeli dla kandydatów na ściągę w kampanii wyborczej, to trochę za późno, bo oni już sobie wymyślili sami, czego potrzebują mieszkańcy i - co gorsza - bez najmniejszej żenady ogłaszają to publicznie. 2. Jeżeli dla aktualnie rządzących, to oni przez ostatnie lata dokładnie pokazali, gdzie i jak głęboko mają społeczne propozycje, a poza tym, ponieważ w większości ponownie kandydują, patrz pkt 1.
@ok-cham To jest absurd nasz lokalny właśnie, źe kiepscy radni uznali, że powinni dostać awans na prezydenta i ośmielają się kandydować. Kpina. Oczywiście część z nich robi to tylko na pokaz by pokazać wyborcom swojej partii, że jednak istnieją. Drugi absurd to to, że kiepski prezydent też uznał, że dalej powinien być prezydentem.
już oceniałe(a)ś
6
0
Zaczac wreszcie budowac STAtKI w Szczecinie nie w Trójmiescie!!!!
już oceniałe(a)ś
12
2
Pierwsze trzy punkty to elementy jednego i tego samego zadania - rewitalizacji Śródmieścia.
już oceniałe(a)ś
10
2
Szanowna Redakcjo, Grupa 525 mieszkańców Szczecina złożyła wniosek w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecina. Zapraszam do wsparcia inicjatywy, która pozwoli w sposób autentyczny uzgodnić z mieszkańcami kwestie przyszłości Miasta. Komunikat już wkrótce na facebook.com/bukowo.szczecin To jest właściwa droga do autentycznych zmian w naszym Mieście. Inaczej obiecanki pozostaną obiecankami. Wkrótce kandydaci dostaną pisemną ankietę do wypełnienia. O odpowiedziach lub ich braku zostanie poinformowana opinia publiczna, celem zapoznania się z rzeczywistymi zamiarami kandydatów.
@mieszkaniec_bukowo Droga "mieszkańca_bukowo" do zmian w mieście polega wyłącznie na blokowaniu jakichkolwiek zmian na lepsze w tym mieście. Zmieniać mają się tylko korki. Na większe, dłuższe i dorodniejsze. I tak w skrócie wygląda ta inicjatywa.
już oceniałe(a)ś
9
20
@mrrrwrrr Szanowna/y "mrrrwrrr", rozumiem, ze chodzi Pani/u o zachowanie mętnej wody, by łowić w niej swoje ryby. Od momentu rozpoczęcia inicjatywy w Pani/a strony nie padł ani jeden racjonalny argument, tylko robiona jest "zadyma". Proszę o argumenty a nie kierowanie dyskusji o mieście na temat godziny jaką pokazuje zegar. Bez względu w jakim systemie odliczane godziny to cały czas ich ubywa. Z poważaniem
już oceniałe(a)ś
18
3
Poprawić jakość dziennikarstwa lokalnej wkładki do Gazety Wyborczej, żeby politycy czuli oddech 4 władzy na plecach, urzędnicy byli wymieniani obok ich czynów a mieszkańcy mogli czytać wartościowe opinie nt. swojego miasta i kierunków rozwoju? Może GW zaczęłaby poprawianie świata od własnej redakcji, bo to między innymi serwilizm niektórych dziennikarzy i bawienie się w bezrefleksyjne cytowanie urzędowych głupot skutkuje tym, że część problemów w tym mieście jest nierozwiązywalna. A część powstaje w wyniku lansowania jednostronnych poglądów niektórych dziennikarzy.
już oceniałe(a)ś
12
8
Czekam zatem na artykuł pt. "co trzeba poprawić w szczecińskiej GW", żeby więcej osób chciało ją czytać? Może Pani red. naczelna przygotuje z 10 slajdów z propozycjami dla czytelników i posłucha, co mają do powiedzenia?
już oceniałe(a)ś
7
8
Miejskie ogrzewanie w kamienicach!!! Marznę zimą, bo mnie nie stać na ogrzanie prądem całego mieszkania...
już oceniałe(a)ś
1
7