Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a co z jednym z podstawowych dokumentów, czyli z decyzją środowiskową? Decyzja została wydana na wariant z dwoma rurami o mniejszej średnicy, a tu jest forsowany wariant z jedną rurą o wiekszej średnicy i zmienionym przebiegu. A w ogóle to mieszkańcy Świnoujścia powinni "podziękować" b. prezydentowi Możejce.
już oceniałe(a)ś
1
0
cyt: "Tunel pod Świną planowali już Niemcy w latach 30. XX w." Do 1945 to sporo czasu Może w ramach gwarancji Niemcy poinni pokryć koszty tunelu?
już oceniałe(a)ś
0
0
A ja wam powiem, że latem masa ludzi jechała do Świnoujścia właśnie między innymi dlatego, żeby skorzystać z niewątpliwej atrakcji, jaką jest przewóz promem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tu chodzi o polepszenie zycia mieszkancow ,turystow i rozwoju miasta a nie polityczne aspekty co pisze sodom666.Zastanow sie zanim cos napiszesz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Świnoujście jeszcze nie doczekało się tunelu, nadal są to założenia i obietnice. UE nie powinna dotować państw w których standardy demokracji przypominają te z Białorusi.
@sodom666 A już się powstrzymałem przed napisaniem, że niektórzy liczą na niepowodzenie inwestycji na złość rządowi, ale widzę, że to jednak nie przesadzam.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mam nadzieję, że takich rzeczy, nawet drogi w środku, nie bedzie robic energopol bo sporo ludzi moze potem utonąć
już oceniałe(a)ś
0
0
Każda PARTIA TO ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
PIS w Świnoujściu nie jest popularny. Ale faktem jest że kiedy PO przegrało tu wybory na prezydenta od razu cofnęło kasę z lat 2007-14 na budowę tunelu w Gdańsku.
@qrzysiu PO przegrała a nie przegrało :)
już oceniałe(a)ś
0
0