Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Waśnie, odnosząc się do spostrzeżenia @orombello, Gazeto - mam nadzieję, że przeczytamy tekst o festiwalu! Opis, ocenę - muzyczną, kulturową, jakieś wnioski, może szerszą perspektywę - np. z konstatacjami o kulturze muzycznej miasta, regionu, co można przez pryzmat tego festiwalu wywnioskować? Trochę więcej polotu, Gazeto! Przecież płacimy za subskrypcję. I jak dotąd nie czytaliśmy o tym, że Gazeta zmienia się w Instagrama, więc chyba nie będziecie operować samymi zdjęciami? Dział kulturalny teoretycznie jest, dziennikarzy macie - więc do dzieła!
@ceu1
Tak dokładnie. Nie pamiętam kiedy tu była jakakolwiek recenzja koncertu, przedstawienia teatralnego, czegokolwiek. Tematyka kulturalna ogranicza się wyłącznie do krótkich zapowiedzi i krótkich sprawozdań z konferencji prasowej. Czasami jakiś okołokulturalny tekst w Magazynie. Kiedyś było chyba trochę lepiej? W innych lokalnych wydaniach pojawiają się regularnie dłuższe recenzje, np. GW Wrocław często pisze o NFM, nasza Wyborcza o Filharmonii właściwie tylko przy okazji początku sezonu. GW Poznań ma często recenzje filmowe i teatralne. Wczoraj było w Filharmonii Szczecińskiej duże wydarzenie, czyli koncert Rafała Blechacza. Czy był tam jakiś dziennikarz szczecińskiej Wyborczej?
już oceniałe(a)ś
2
0
No to jak, Wyborcza - mieliście już trochę czasu na napisanie fajnego tekstu o festiwalu :) my jesteśmy gotowi do lektury! czekamy z niecierpliwością! a jak nie ma komu napisać, to może chociaż pani Redaktor Naczelna uratuje honor? ;) Proszę pamiętać - czekamy!
już oceniałe(a)ś
0
0
Wygląda na to, że szału nie było. Zwłaszcza frekwencyjnego. Jeżeli dużą część publiczności mieli stanowić ludzie z Berlina i ewentualnie okolic to ilu przyszło szczecinian? "Dla 50 plus za darmo" też nie zadziałało?
@orombello
Po czym wnioskujesz, że szału nie było ? Spodziewałeś się frekwencji jak na darmowych koncertach na dniach Morza ?
już oceniałe(a)ś
3
0
@carrera369
Wnioskuję wyłącznie w oparciu o publikowane zdjęcia. Myślałem, że z mojego wpisu to wynika. Niestety nie otrzymaliśmy w Gazecie rzetelnej relacji z tego wydarzenia. Nawet zdjęcia muzyków są ubogie - pokazano 2-3 wykonawców. Sami organizatorzy nazywali ten festiwal "całodniowym piknikiem muzycznym dla całych rodzin", szum w mediach lokalnych na temat imprezy był od pół roku więc oczekiwałem równie spektakularnych relacji po fakcie.
już oceniałe(a)ś
1
2
@orombello
Zdjecia sa z godzin popoludniowych, wiekszosc ludzi przyszla wieczorem. Bylo spoko, muzyka porywajaca tylko szkoda, ze tak duzo czasu w kolejkach sie tracilo po cos do picia.
już oceniałe(a)ś
2
0
@ost-stettiner
To fajnie, bo ze zdjeć wynika, że bylo niemrawo, ale dobrze, że potem się to zmieniło.
już oceniałe(a)ś
1
0